Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Działacze PiS w Gdyni: „Pokazaliśmy, że w czasie kryzysu można działać na rzecz Polaków”

OPRAC.: kam
- Polacy zasługują na dobry i wiarygodny rząd - mówili.
- Polacy zasługują na dobry i wiarygodny rząd - mówili. Polska Press
Działacze oraz radni Prawa i Sprawiedliwości w Gdyni przekonywali o tym, że rząd wie, jak pomóc Polakom w czasie międzynarodowego kryzysu. - Rozwiązujemy problemy obywateli, bo jesteśmy rządem prospołecznym - podkreślali.

PiS w Gdyni: „Mamy gotowe recepty”

Kilkunastopunktową listę działań podjętych przez rząd zostawili dzisiaj w Gdyni kolegom z opozycji działacze Prawa i Sprawiedliwości.

- Pokazaliśmy, że w czasie kryzysu można działać na rzecz Polaków - podkreślał Michał Kowalski, sekretarz okręgu Gdynia-Puck. - Można obniżać podatki, można wprowadzać osłony, tarcze inflacyjne. Polacy zasługują na dobry i wiarygodny rząd, który wprowadza osłony socjalne i dodatki energetyczne i inne rzeczy, które pozwalają Polakom godnie żyć. Rząd Prawa i Sprawiedliwości działa zgodnie z wolą Polaków. W dobie kryzysu międzynarodowego pokazujemy, że jesteśmy rządem prospołecznym. Nie dajmy się ponownie oszukać.

Konferencja polityków PiS w Gdyni

Jak podkreślali obecni na konferencji gdyńscy radni, centrala w Warszawie odpowiada za wiele realizowanych obecnie w Gdyni inwestycji.

- Wielokrotnie udowadnialiśmy, że mamy recepty na czasy kryzysowe - kontynuował Marcin Bełbot, radny miasta Gdyni. - Obniżaliśmy podatki, wprowadziliśmy zerowy PIT do 26 roku życia. To całkowite przeciwieństwo poprzednich rządów. Takie gdyńskie inwestycje jak np. rozbudowa ulicy Chwarznieńskiej czy Unruga lub modernizacja ulicy Starowiejskiej są albo realizowane, albo wspierane ze środków rządowych. Będziemy te działania kontynuować. To właśnie rząd Prawa i Sprawiedliwości rozpoczął też prace nad budową Drogi Czerwonej. Kiedyś już słyszeliśmy, że pieniędzy nie ma i nie będzie m.in. na 500 plus. Tymczasem udało nam się rozwiązać problemy obywateli, a budżet państwa polskiego w czasie naszych rządów praktycznie się podwoił.

- Zostawiamy kolegom z opozycji ściągawkę działań rządu Prawa i Sprawiedliwości - wtórował mu Krzysztof Lewandowski, koordynator korpusu ochrony wyborów. - Rząd wykonuje zadania pomocowe tak jak należy. Zamroziliśmy ceny energii elektrycznej, wprowadziliśmy dodatek węglowy, rekompensaty dla samorządu terytorialnego w sprawie cen energii. To tylko jedne z wielu działań, które rząd wykonuje, aby pomóc Polakom.

CZYTAJ: Trzecia kadencja rządów PiS? Beata Szydło: Potrzebny jest dobry program, mobilizacja i ciężka praca w terenie

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Sukces Neuralink - pacjent steruje komputerem siłą myśli

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Działacze PiS w Gdyni: „Pokazaliśmy, że w czasie kryzysu można działać na rzecz Polaków” - Dziennik Bałtycki

Wróć na gdynia.naszemiasto.pl Nasze Miasto