Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Białymstoku
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Białymstoku podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- TRUSKOLASKI Tadeusz - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 53,32% (56 591 głosów)
- DĘBOWSKI Henryk - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 33,45% (35 495 głosów)
- GREŚ Rafał - KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY: 7,41% (7 864 głosów)
- ALEKSIEJCZUK Andrzej - KKW LEWICA: 3,93% (4 174 głosów)
- GALEJ Jarosław - KWW SPOZA SITWY: 1,89% (2 005 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- CHAŃKO Jacek Krzysztof: pozycja 1 : 4,59% (5 692 głosów)
- MITURA Małgorzata: pozycja 2 : 4,59% (5 692 głosów)
- ZADYKOWICZ Beata: pozycja 3 : 4,59% (5 692 głosów)
- JAROSZEWICZ Agnieszka Maria: pozycja 4 : 4,59% (5 692 głosów)
- RUTKOWSKI Piotr: pozycja 5 : 4,59% (5 692 głosów)
- SCIEPKO Łukasz: pozycja 6 : 4,59% (5 692 głosów)
- STAWNICKI Krzysztof Jan: pozycja 7 : 4,59% (5 692 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- KURNICKA Marzena: pozycja 1 : 1,18% (1 464 głosów)
- DZIKIEWICZ Rafał: pozycja 2 : 1,18% (1 464 głosów)
- JABŁOŃSKA Katarzyna: pozycja 3 : 1,18% (1 464 głosów)
- TIMOFIEJUK Jacek: pozycja 4 : 1,18% (1 464 głosów)
- REMBOWICZ Iwona: pozycja 5 : 1,18% (1 464 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- POLECKA Izabela Maria: pozycja 1 : 1,4% (1 743 głosów)
- MROCZKO Magdalena: pozycja 2 : 1,4% (1 743 głosów)
- GOPANIUK Kamil: pozycja 3 : 1,4% (1 743 głosów)
- CIMOCHOWSKI Robert: pozycja 4 : 1,4% (1 743 głosów)
- FIEDOROWICZ Małgorzata: pozycja 5 : 1,4% (1 743 głosów)
- WYSOCKI Michał: pozycja 6 : 1,4% (1 743 głosów)
- CZARNECKI Konrad Roch: pozycja 7 : 1,4% (1 743 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- ALEKSIEJCZUK Andrzej: pozycja 1 : 0,82% (1 016 głosów)
- TROFIMIUK Jan: pozycja 2 : 0,82% (1 016 głosów)
- WAJSIEL Piotr Stanisław: pozycja 3 : 0,82% (1 016 głosów)
- MALINOWSKA Marzena Maria: pozycja 4 : 0,82% (1 016 głosów)
- KOŁODKO Jolanta: pozycja 5 : 0,82% (1 016 głosów)
- BOROWSKA Anna: pozycja 6 : 0,82% (1 016 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ESHETU-GABRE Gracjan Paweł: pozycja 1 : 6,57% (8 151 głosów)
- KISIELEWSKA-MARTYNIUK Katarzyna: pozycja 2 : 6,57% (8 151 głosów)
- GIERASIMIUK Tomasz: pozycja 3 : 6,57% (8 151 głosów)
- TRZECIAK Bartłomiej: pozycja 4 : 6,57% (8 151 głosów)
- KARPOWICZ Michał: pozycja 5 : 6,57% (8 151 głosów)
- POPŁAWSKA Ewa: pozycja 6 : 6,57% (8 151 głosów)
- BAGAN-KURLUTA Katarzyna: pozycja 7 : 6,57% (8 151 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY:
- BARTNIK Stanisław: pozycja 1 : 0,26% (317 głosów)
- ZDRODOWSKI Zenon: pozycja 2 : 0,26% (317 głosów)
- KOZŁOWSKI Jerzy: pozycja 3 : 0,26% (317 głosów)
- KRASOWSKA Irena Janina: pozycja 4 : 0,26% (317 głosów)
- KOŁODZIEJCZYK Janina: pozycja 5 : 0,26% (317 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DĘBOWSKI Henryk: pozycja 1 : 4,43% (7 927 głosów)
- JANKOWSKI Piotr: pozycja 2 : 4,43% (7 927 głosów)
- BIAŁY Alicja: pozycja 3 : 4,43% (7 927 głosów)
- PIETRZYCKA Jolanta: pozycja 4 : 4,43% (7 927 głosów)
- MOSIEJ Adam: pozycja 5 : 4,43% (7 927 głosów)
- TWORKOWSKA Małgorzata: pozycja 6 : 4,43% (7 927 głosów)
- MAJEWSKI Krystian: pozycja 7 : 4,43% (7 927 głosów)
- KUDRYCKI Maciej: pozycja 8 : 4,43% (7 927 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- BRZEZIŃSKI Zbigniew: pozycja 1 : 1,07% (1 917 głosów)
- SŁAWIŃSKA Anna: pozycja 2 : 1,07% (1 917 głosów)
- REMBOWICZ Piotr: pozycja 3 : 1,07% (1 917 głosów)
- TROFIMIUK Paulina: pozycja 4 : 1,07% (1 917 głosów)
- KOZŁOWSKI Bogdan: pozycja 5 : 1,07% (1 917 głosów)
- WÓJCIK Martyna Wiktoria: pozycja 6 : 1,07% (1 917 głosów)
- WAIS Michał Eugeniusz: pozycja 7 : 1,07% (1 917 głosów)
- PŁOŃSKA Wiesława Bożenna: pozycja 8 : 1,07% (1 917 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- CYBULKO Eliza Agnieszka: pozycja 1 : 1,4% (2 505 głosów)
- SAWICKA Dorota: pozycja 2 : 1,4% (2 505 głosów)
- RÓŻYCKI Michał Ryszard: pozycja 3 : 1,4% (2 505 głosów)
- SUSZCZYŃSKA Anna: pozycja 4 : 1,4% (2 505 głosów)
- WASZCZUK Jakub: pozycja 5 : 1,4% (2 505 głosów)
- MAŁKOWSKA Marta Jolanta: pozycja 6 : 1,4% (2 505 głosów)
- GRZEGORCZYK Ewa Anna: pozycja 7 : 1,4% (2 505 głosów)
- KONOPKO Mariusz: pozycja 8 : 1,4% (2 505 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- REMBISZEWSKA Justyna: pozycja 1 : 0,65% (1 166 głosów)
- JANOSZKA Grzegorz Jan: pozycja 2 : 0,65% (1 166 głosów)
- LINKIEWICZ Małgorzata: pozycja 3 : 0,65% (1 166 głosów)
- SKOWROŃSKI Adrian: pozycja 4 : 0,65% (1 166 głosów)
- KOBIERSKA Krystyna: pozycja 5 : 0,65% (1 166 głosów)
- GAWRYLUK Andrzej: pozycja 6 : 0,65% (1 166 głosów)
- ŁUKSZA Paweł: pozycja 7 : 0,65% (1 166 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- TYSZKIEWICZ Marek Stanisław: pozycja 1 : 4,82% (8 626 głosów)
- CHUDZIK Jowita: pozycja 2 : 4,82% (8 626 głosów)
- TOKAJUK Ewa: pozycja 3 : 4,82% (8 626 głosów)
- KADŁUBOWSKA Elżbieta: pozycja 4 : 4,82% (8 626 głosów)
- GRZYB Rafał Sebastian: pozycja 5 : 4,82% (8 626 głosów)
- RYBOŁOWICZ Wioleta: pozycja 6 : 4,82% (8 626 głosów)
- WIŚNIEWSKI Michał: pozycja 7 : 4,82% (8 626 głosów)
- PISANKO-ZIEMBLICKA Karolina Patrycja: pozycja 8 : 4,82% (8 626 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY:
- GALEJ Jarosław: pozycja 1 : 0,24% (436 głosów)
- KOPCIEWSKI Stanisław: pozycja 2 : 0,24% (436 głosów)
- MNICH Mariusz: pozycja 3 : 0,24% (436 głosów)
- REJZNER Bożena: pozycja 4 : 0,24% (436 głosów)
- SOCHOŃ Amelia: pozycja 5 : 0,24% (436 głosów)
- KICIŃSKA Izabela: pozycja 6 : 0,24% (436 głosów)
- KOROLKO Kornel: pozycja 7 : 0,24% (436 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- STASIAK Bartosz Aleksander: pozycja 1 : 4,6% (6 862 głosów)
- SIEWIERENIUK-MACIOROWSKA Agnieszka: pozycja 2 : 4,6% (6 862 głosów)
- ANCIPIUK Katarzyna: pozycja 3 : 4,6% (6 862 głosów)
- HALICKI Karol: pozycja 4 : 4,6% (6 862 głosów)
- KAUC-DMOCHOWSKA Elżbieta: pozycja 5 : 4,6% (6 862 głosów)
- FESZLER Lech Zbigniew: pozycja 6 : 4,6% (6 862 głosów)
- ROGOWSKA-ZUBRYCKA Marzena Aneta: pozycja 7 : 4,6% (6 862 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- BARANOWSKI Hubert: pozycja 1 : 1,21% (1 799 głosów)
- MAKAR Krzysztof: pozycja 2 : 1,21% (1 799 głosów)
- BARANOWSKA Martyna: pozycja 3 : 1,21% (1 799 głosów)
- GOŁĄBEK Marek: pozycja 4 : 1,21% (1 799 głosów)
- ZASTOCKA Dorota: pozycja 5 : 1,21% (1 799 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- DYBOWSKI Maciej: pozycja 1 : 1,98% (2 948 głosów)
- KURNICKA Urszula: pozycja 2 : 1,98% (2 948 głosów)
- MARKIEWICZ Maja Maria: pozycja 3 : 1,98% (2 948 głosów)
- KUJAWA Adam: pozycja 4 : 1,98% (2 948 głosów)
- GALICKI Jarosław: pozycja 5 : 1,98% (2 948 głosów)
- FALUK Edyta: pozycja 6 : 1,98% (2 948 głosów)
- SKOWROŃSKI Paweł: pozycja 7 : 1,98% (2 948 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- STEPANCZENKO Andrzej Zbigniew: pozycja 1 : 0,91% (1 354 głosów)
- KOCHAN Janusz Ryszard: pozycja 2 : 0,91% (1 354 głosów)
- NAZARUK Bazyl: pozycja 3 : 0,91% (1 354 głosów)
- DZIEDZIUL Wioletta: pozycja 4 : 0,91% (1 354 głosów)
- WOŁEJKO Kamila: pozycja 5 : 0,91% (1 354 głosów)
- GODLEWSKA Ewa: pozycja 6 : 0,91% (1 354 głosów)
- CYLWIK Krzysztof: pozycja 7 : 0,91% (1 354 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JAMRÓZ Katarzyna: pozycja 1 : 5,76% (8 587 głosów)
- DOBROWOLSKA-CYLWIK Anna Maria: pozycja 2 : 5,76% (8 587 głosów)
- WOJCIUK Mikołaj: pozycja 3 : 5,76% (8 587 głosów)
- KONOPKO Artur: pozycja 4 : 5,76% (8 587 głosów)
- MARKIEWICZ-MĘCZKOWSKA Małgorzata: pozycja 5 : 5,76% (8 587 głosów)
- BOŁTUĆ Jerzy: pozycja 6 : 5,76% (8 587 głosów)
- JAKUBOWSKI Karol: pozycja 7 : 5,76% (8 587 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY:
- AMBROŻKO Krzysztof: pozycja 1 : 0,25% (367 głosów)
- WRÓBLEWSKI Michał: pozycja 2 : 0,25% (367 głosów)
- GĄSOWSKA Hanna: pozycja 3 : 0,25% (367 głosów)
- CIMOCH Henryka: pozycja 4 : 0,25% (367 głosów)
- RESZEĆ-GIEŁAŻYN Joanna: pozycja 5 : 0,25% (367 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SIEMIENIUK Katarzyna: pozycja 1 : 4,98% (6 130 głosów)
- SAROSIEK Przemysław Adam: pozycja 2 : 4,98% (6 130 głosów)
- OLCHANOWSKA Magdalena Maria: pozycja 3 : 4,98% (6 130 głosów)
- HRYŃ-WOROSZYLAK Agnieszka: pozycja 4 : 4,98% (6 130 głosów)
- TOMASZEWSKA Dorota: pozycja 5 : 4,98% (6 130 głosów)
- GILEWSKI Andrzej Tadeusz: pozycja 6 : 4,98% (6 130 głosów)
- PUTRA Sebastian Jakub: pozycja 7 : 4,98% (6 130 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- KOWALCZUK Łukasz: pozycja 1 : 1,33% (1 632 głosów)
- TYMCIO Justyna: pozycja 2 : 1,33% (1 632 głosów)
- GRZEŚ Damian: pozycja 3 : 1,33% (1 632 głosów)
- MACIOROWSKA-BÓJKO Anna Irena: pozycja 4 : 1,33% (1 632 głosów)
- DUNAJ Damian: pozycja 5 : 1,33% (1 632 głosów)
- ŁUCZAJ Jan: pozycja 6 : 1,33% (1 632 głosów)
- DĄBROWSKA Joanna Jadwiga: pozycja 7 : 1,33% (1 632 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- DZIEMIAN Marcin Józef: pozycja 1 : 1,49% (1 829 głosów)
- DROZDOWSKA Monika: pozycja 2 : 1,49% (1 829 głosów)
- KEMPISTY Tomasz Jan: pozycja 3 : 1,49% (1 829 głosów)
- BIELSKA Katarzyna: pozycja 4 : 1,49% (1 829 głosów)
- WESOŁOWSKA Agnieszka: pozycja 5 : 1,49% (1 829 głosów)
- KUŁAK Bogdan: pozycja 6 : 1,49% (1 829 głosów)
- IGNATOWICZ Agnieszka: pozycja 7 : 1,49% (1 829 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- DĄBROWSKA Agnieszka: pozycja 1 : 0,79% (970 głosów)
- POPŁAWSKI Jakub: pozycja 2 : 0,79% (970 głosów)
- ELLMERS Greta Halina: pozycja 3 : 0,79% (970 głosów)
- ROMANIUK Mateusz: pozycja 4 : 0,79% (970 głosów)
- MARCINIAK Monika: pozycja 5 : 0,79% (970 głosów)
- LASKOWSKI Mariusz: pozycja 6 : 0,79% (970 głosów)
- LESZCZUK Mirosław: pozycja 7 : 0,79% (970 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- GARLEY Maciej Marek: pozycja 1 : 5,49% (6 750 głosów)
- MASZTALERZ Karol Konrad: pozycja 2 : 5,49% (6 750 głosów)
- LEONOWICZ Anna: pozycja 3 : 5,49% (6 750 głosów)
- NIERODZIŃSKI Michał Adam: pozycja 4 : 5,49% (6 750 głosów)
- SZMURŁO Dominika Małgorzata: pozycja 5 : 5,49% (6 750 głosów)
- LOVE Katarzyna Justyna: pozycja 6 : 5,49% (6 750 głosów)
- PERKOWSKI Andrzej: pozycja 7 : 5,49% (6 750 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY:
- KRASOWSKI Krzysztof: pozycja 1 : 0,3% (375 głosów)
- SZPAKOWICZ Ewa: pozycja 2 : 0,3% (375 głosów)
- OLSZYŃSKI Ireneusz: pozycja 3 : 0,3% (375 głosów)
- KORZIŃSKA Janina Bożenna: pozycja 4 : 0,3% (375 głosów)
- SOŁOMIANKO Leszek: pozycja 5 : 0,3% (375 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- RZESZEWSKA Agnieszka Małgorzata: pozycja 1 : 4,06% (9 021 głosów)
- SAWICKI Mateusz: pozycja 2 : 4,06% (9 021 głosów)
- MYSZKOWSKI Paweł: pozycja 3 : 4,06% (9 021 głosów)
- BERNATOWICZ Tomasz: pozycja 4 : 4,06% (9 021 głosów)
- ZUGAJ Cezary Stanisław: pozycja 5 : 4,06% (9 021 głosów)
- KSIĘŻOPOLSKI Andrzej: pozycja 6 : 4,06% (9 021 głosów)
- BAJSICKA Agnieszka: pozycja 7 : 4,06% (9 021 głosów)
- KULESZA Agnieszka Ewa: pozycja 8 : 4,06% (9 021 głosów)
- KAMIEŃSKA Anna: pozycja 9 : 4,06% (9 021 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- GREŚ Rafał: pozycja 1 : 0,95% (2 115 głosów)
- BARTOSZKO Patrycja: pozycja 2 : 0,95% (2 115 głosów)
- KRUSZEWSKI Tomasz: pozycja 3 : 0,95% (2 115 głosów)
- ANDERSON Dorota Teresa: pozycja 4 : 0,95% (2 115 głosów)
- BRZOZOWSKI Rafał Radosław: pozycja 5 : 0,95% (2 115 głosów)
- WARPECHOWSKA-BURAK Marta: pozycja 6 : 0,95% (2 115 głosów)
- KOWALCZUK Diana: pozycja 7 : 0,95% (2 115 głosów)
- MARKOWSKA Anna: pozycja 8 : 0,95% (2 115 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KALINOWSKI Tomasz: pozycja 1 : 1,35% (3 007 głosów)
- MISIUK Joanna: pozycja 2 : 1,35% (3 007 głosów)
- KUŁAK Maciej: pozycja 3 : 1,35% (3 007 głosów)
- DRABIO Katarzyna: pozycja 4 : 1,35% (3 007 głosów)
- NIELIPIŃSKI Mateusz: pozycja 5 : 1,35% (3 007 głosów)
- KOŁOTA Michał: pozycja 6 : 1,35% (3 007 głosów)
- KOWALCZYK Elżbieta Danuta: pozycja 7 : 1,35% (3 007 głosów)
- KOZIKOWSKI Andrzej Jacek: pozycja 8 : 1,35% (3 007 głosów)
- FALUK Luiza: pozycja 9 : 1,35% (3 007 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- ROSIŃSKA Katarzyna Ewa: pozycja 1 : 0,47% (1 049 głosów)
- KOBYLIŃSKI Wiesław: pozycja 2 : 0,47% (1 049 głosów)
- TWORKOWSKI Kamil: pozycja 3 : 0,47% (1 049 głosów)
- PIECHOWICZ Katarzyna: pozycja 4 : 0,47% (1 049 głosów)
- KRUTUL Tadeusz: pozycja 5 : 0,47% (1 049 głosów)
- GRYC Helena: pozycja 6 : 0,47% (1 049 głosów)
- ZIELENIECKI Paweł Michał: pozycja 7 : 0,47% (1 049 głosów)
- TROCHIMCZUK Jan: pozycja 8 : 0,47% (1 049 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- TRUSKOLASKI Tadeusz: pozycja 1 : 4,32% (9 588 głosów)
- PIĘTKA Marcin: pozycja 2 : 4,32% (9 588 głosów)
- KUŁAKOWSKI Marek: pozycja 3 : 4,32% (9 588 głosów)
- GRODZKI Jarosław: pozycja 4 : 4,32% (9 588 głosów)
- ZABROCKA Agnieszka: pozycja 5 : 4,32% (9 588 głosów)
- GABIEC Eugeniusz: pozycja 6 : 4,32% (9 588 głosów)
- TARASEWICZ Ewa: pozycja 7 : 4,32% (9 588 głosów)
- KASZYŃSKA Patrycja: pozycja 8 : 4,32% (9 588 głosów)
- STIESZENKO Natalia: pozycja 9 : 4,32% (9 588 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY:
- GIEŁAŻYN Andrzej: pozycja 1 : 0,2% (454 głosów)
- OLĘNCKI Patryk: pozycja 2 : 0,2% (454 głosów)
- GOŁĘBIEWSKA Barbara: pozycja 3 : 0,2% (454 głosów)
- AUGUSTYNOWICZ Przemysław: pozycja 4 : 0,2% (454 głosów)
- PIETKIEWICZ-AMBROŻKO Barbara Elżbieta: pozycja 5 : 0,2% (454 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?