Pierwsza rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Pamiętasz, jak Gdynia żegnała aktorkę? [ZDJĘCIA]

JD
Msza Święta za duszę aktorki odprawiona zostanie dzisiaj tj.5 października o godz.e 18.30 w kościele parafialnym Parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni przy ulicy Armii Krajowej 26.

Koncert pamięci Anny Przybylskiej

W sobotę 10 października obchodzony będzie Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. W tym roku, w jego ramach organizowany jest koncert Ani Dąbrowskiej, dedykowany pamięci Anny Przybylskiej . Recital odbędzie się 11 października o godzinie 19.00 w gdyńskim klubie Atlantic. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na ruch hospicyjny

Agencja TVN/x-news

Liczba zniczy i kwiatów pozostawianych na przestrzeni mijającego roku to nie setki, lecz tysiące. Te symboliczne dowody pamięci pozwoliły mi zrozumieć, jak wiele pozytywnej energii potrafiła wyzwolić moja córka - napisała Krystyna Przybylska.

Pierwsza rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jak wspominają ją inni?

Przypomnijmy! W pogrzebu artystki, ulica Świętojańska w Gdyni została przystrojona 4 tysiącami białych róż oraz flagami z wizerunkiem zmarłej aktorki. W ostatnim pożegnaniu Anny Przybylskiej, oprócz jej bliskich i przyjaciół, uczestniczyły także tłumy jej wielbicieli. Aktorka pochowana została na cmentarzu przy kościele pw. Michała Archanioła w Gdyni Oksywiu.

Wideo

Dodaj ogłoszenie