Gdyński Klub Krajoznawczy Wrzos zaprasza 11 listopada na patriotyczną wędrówkę na trasie: MECHOWO - LEŚNIEWO - PIAŚNICA MAŁA - Sanktuarium w Lesie Piaśnickim – ORLE. Do pokonania będzie12 km.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zbiórka uczestników zaplanowana jest o godz. 8.25 na dworcu PKS w Wejherowie. O 8.35 odjeżdża autobus nr 658 do Mechowa. Powrót z Orla autobusem nr 5 o godz. 15.35 lub 16.30. Dojazd z Gdyni SKM do Wejherowa o godz. 7.35. Organizatorzy proszą o zabranie zniczy.

W niedzielę 14 listopada będzie można ruszyć z Wrzosem w kolejną trasę: REDA PIELESZEWO - WYSPOWO - MŁYNKI - WEJHEROWO (13 km).
Zbiórka: godz. 8.20, dworzec PKP Gdynia Główna (przy kasach). Odjazd pociągu SKM do Redy o godz. 8.35. Powrót ok. 17.00.


Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!