Widzew - Lechia Gdańsk 0:1

Widzew - Lechia Gdańsk 0:1 Krzysztof Szymczak
Widzew przegrał 0:1 na własnym stadionie z Lechią Gdańsk. Widzew grał słabo i rozczarował kibiców.

W 9. minucie Widzew mógł prowadzić 1:0 ale po strzale Pinheiro piłka trafiła w słupek bramki Małkowskiego. Lechia prowadziła od 14 minuty. W 64 minucie Widzew zdobył gola, ale sędzia go nie uznał, bo na spalonym był Radosław Matusiak. W końcówce meczu Lechia mogła zdobyć drugiego gola jednak Traore w 89 minucie przestrzelił karnego.

Widzew – Lechia Gdańsk 0:1

14′ Abdou Razack Traore
Kartki: 73′ Jarosław Bieniuk, 76′ Ugochukwu Ukah (Widzew), 49′ Krzysztof Bąk, 62′ Abdou Razack Traore (Lechia)
Sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
Widzew: Maciej Mielcarz, Jakub Bartkowski, Ugochukwu Ukah, Jarosław Bieniuk, Hachem Abbes, Łukasz Broź, Mindaugas Panka, Bruno Pinherio (46' Przemysław Oziębała), Marcin Kaczmarek, Mariusz Rybicki (46' Princewill Okachi), Radosław Matusiak. Trener: Radosław Mroczkowski
Lechia Gdańsk: Sebastian Małkowski, Rafał Janicki, Sebastian Madera, Krzysztof Bąk, Lewon Hajrapetjan, Łukasz Surma, Mateusz Machaj (46' Marko Bajić), Paweł Nowak, Jakub Wilk (77' Deleu), Abdou Razack Traore, Piotr Grzelczak (81'Marcin Pietrowski). Trener: Paweł Janas