W II lidze koszykarzy

(m)
Cztery mecze i cztery zwycięstwa. To bilans koszykarzy II-ligowego Vikinga Rumia. W sobotnim spotkaniu rozegranym przed własną publicznością podopieczni trenera Adama Prabuckiego pokonali KKS Onyks/Pyra Poznań 81:61 ...

Cztery mecze i cztery zwycięstwa. To bilans koszykarzy II-ligowego Vikinga Rumia. W sobotnim spotkaniu rozegranym przed własną publicznością podopieczni trenera Adama Prabuckiego pokonali KKS Onyks/Pyra Poznań 81:61 (19:24, 17:17, 32:7, 13:15).

VIKING: Malczyk 19, Szczerbala 15 (2), Olszewski 12, Zimniewicz 12, Kamiński 7 - Wilk 6, Szczypka 9 (1), Nosek 1, Bednarski, Buczyński.
- Dwie inauguracyjne kwarty nie były w naszym wykonaniu najlepsze - stwierdził trener Prabucki. - Zawodnicy uznali, że wygrają minimalnym nakładem sił. Podczas dużej przerwy wyjaśniliśmy sobie w szatni pewne sprawy i w trzeciej odsłonie zdeklasowaliśmy rywala, dzięki odpowiedniej koncentracji.

Basket Kwidzyn zmierzył się na wyjeździe z AZS Szczecin i triumfował 70:55 (21:16, 19:15, 21:17, 34:22). W 32 min gospodarze zniwelowali przewagę z 14 do 4 pkt (61:57), ale tyle pozwolili im tylko kwidzyńscy koszykarze.

BASKET: Czech 6, Monach 4, Urbaniak 8, Puncewicz 23 (3), Mielczarek 18 - Prus 20 (1), Nieleszczuk 14, Dąbrowski, Wilczewski 2, Dettlaff.