18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Trefl rozbija Anwil wygrywając 93:72

Świetny mecz rozegrali sopocianie. Trefl rozbił w Ergo Arenie Anwil Włocławek 93:72 skutecznie rewanżując się za porażkę we Włocławku. Podopieczni Karlisa Muiznieksa zmiażdżyli Anwil zespołowością. Pięciu zawodników żółto-czarnych przekroczyło barierę 10 punktów. Najlepiej tego dnia dysponowany był jednak koszykarz gości - John Allen (21 punktów).

Trefl Sopot - Anwil Włocławek 93:72 (22:28, 31:15, 23:19, 17:10)

Trefl: Waczyński 19, Turek 17, Koszarek 17, Mallett 16, Dylewicz 12, Wiśniewski 7, Burgess 5, Cummings 0, Stefański 0.

Anwil: Allen 21, Szubarga 10, Edwards 9, Lewis 9, Berisha 8, Kinnard 6, Wołoszyn 6, Harrington 2, Majewski 1, Glabas 0.

Świetny mecz rozgrywa Łukasz Koszarek. Reprezentacyjny rozgrywający zdobył 17 punktów. Ma także pięć asyst. Jego vis a vis - Krzysztof Szubarga zdobył 10 "oczek". Identyczny, co Koszarek, dorobek punktowy ma John Allen.

Allen, który na początku meczu był skuteczny, w drugiej kwarcie zgasł. Tymczasem trzech zawodników Trefla może pochwalić się dwucyfrowym dorobkiem punktowym: Filip Dylewicz (10), Jermaine Mallett (11) oraz Łukasz Koszarek (13).

Po 10 minutach to Anwil był lepszy, ale świetna druga kwarta w wykonaniu sopocian sprawiła, że ci do przerwy prowadzą 53:43! Tę część meczu podopieczni Karlisa Muiznieksa wygrali 31:15

Po pierwszej kwarcie Trefl przegrywa 22:28. W Anwilu świetnie gra John Allen, który zdobył już 10 punktów.

Wyjściowa "szóstka" Trefla Sopot: Koszarek, Wiśniewski, Waczyński, Dylewicz, Turek.

Anwil: Szubarga, Allen, Majewski, Kinnard, Edwards.