Sparing: Arka Gdynia - OKS Stomil Olsztyn 1:4

Piotr Wiśniewski
W ostatnim meczu przed zgrupowaniem w Cetniewie żółto-niebiescy przegrali z OKS Olsztyn aż 1:4. Trener Petr Nemec sprawdził w tym meczu siedmiu testowanych zawodników. Ale lepsze wrażenie wywarł duet zawodników z Olsztyna: Patryk Kun, którego ma testować Hertha Berlin oraz strzelec trzech bramek Paweł Łukasik.

Arka Gdynia - OKS Stomil Olsztyn 1:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Segarra (12), 0:2 (Łukasik 53-karny), 1:2 Surdykowski (60). 1:3 Łukasik (73), 1:4 Łukasik (79).

Arka (I połowa): Szlaga - Toure, Haxhijaj, Jarun, Darda - Ziętarski, Svoboda, Benat, Radzewicz - Flis, Edimo.

Arka (II połowa): Szromnik - Toure, Kasperkiewicz, Brodziński, Konecny - Kowalski, Nakano, Jarzębowski, Krajanowski - Słowiński (78' Szwoch), Surdykowski.

OKS Stomil (I połowa): Sak - Koprucki, Baranowski, Segarra, Bucholc, Szaraniec, Michałowski, Głowacki, Kun Dominik , Filipek, Strzelec.

OKS Stomil (II połowa): Skiba - Remisz, Świderski, Stefanowicz, Jegliński, Tunkiewicz, Łukasik, Łysiak, Biedrzycki, Kun Patryk, Dziemidowicz.

WIĘCEJ O TYM MECZU, PLANACH ARKI, ZGRUPOWANIU W CETNIEWIE I ROZMOWĘ Z TOMASZEM JARZĘBOWSKI PRZECZYTASZ W PONIEDZIAŁKOWYM PAPIEROWYM WYDANIU "DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO".