Poradnik Seniora, te rzeczy pomogą Ci, jeśli jesteś seniorem!

Akcja specjalna „Poradnik Seniora”
Jak dbać o siebie po 60 roku życia? O czym pamiętać, by żyć ciekawie, aktywnie, ale i bezpiecznie w różnym wieku? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w poniższym artykule, sprawdź, co pomoże ci czuć się dobrze.

Szpital Jarcewo

Zawał mięśnia sercowego lub udar zwykle przychodzi niespodziewanie zabierając sprawność i możliwość cieszenia się wykonywaniem codziennych czynności. Rehabilitacja po przebytej chorobie jest niezwykle ważnym czynnikiem pozwalającym wrócić do sprawności i normalnego funkcjonowania. Pomoże w tym nasz program rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej, po przebytej chorobie COVID-19 oraz zakład opiekuńczo-leczniczy. Posiadamy umowę z NFZ.

Tel. 52 334 26 31
www.szpitaljarcewo.pl

Tlen Dla Mnie

Tlenoterapia hiperbaryczna to nieinwazyjna metoda terapeutyczna, w której pacjent poddany jest działaniu skoncentrowanego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem. Wykorzystuje się ją w usprawnieniu procesów fizjologicznych organizmu, takich jak regeneracja tkanek, poprawa ukrwienia oraz natlenienia. Badania kliniczne potwierdzają wysoką skuteczność w ponad 100 jednostkach chorobowych np. udary, trudno gojące się rany, migreny, regeneracja po COVID-19 itd. Zabiegi są bezpieczne i przyjemne dla pacjenta w każdym wieku. Umów wizytę już dziś w gabinecie w Gdyni, Rumi lub Pucku!

Rejestracja tel. 503 504 451
www.TlenDlaMnie.pl

Sklep Medyczny RADOMED

Sklep medyczny Radomed działa jako firma handlowo usługowa obsługuje osoby chore i niepełnosprawne z naszego regionu. Oferujemy refundację środków pomocniczych jak i pomocy ortopedycznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zmierzając do zbudowania kompleksowej oferty dla naszych klientów, uruchomiliśmy również wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego, dzięki której mogą Państwo korzystać z naszej oferty wynajmu łóżek rehabilitacyjnych oraz koncentratorów tlenu.

Oferujemy możliwość umówienia się na bezpłatne badania stóp u fizjoterapeuty w celu zbadania wszelkich nieprawidłowości oraz dobranie wkładek indywidualnie dopasowanych do potrzeb Klienta. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, który mieści się przy ul. Wybickiego 15 (obok targowiska), daj pomóc sobie i swoim najbliższym.

Tel. 691 203 189
https://www.facebook.com/Sklep-medyczny-Radomed-112964910579968/

rehaMED

W naszych sklepach oferujemy sprzęt ortopedyczny, produkty pielęgnacyjne, przeciwzakrzepowe i rehabilitacyjne. Nasi pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc. Sklepy rehaMED obsługuje wykwalifikowany i doświadczony personel, systematycznie poszerzający swoją wiedzę o nowoczesne rozwiązania technologiczne. Zapraszamy Klientów po artykuły i sprzęt, które poprawią komfort ich życia: sprzęt rehabilitacyjny oraz ortopedyczny, m.in. ortezy i stabilizatory. RehaMED to atrakcyjne ceny, przyjaźni ludzie, troska o Państwa potrzeby.

Adresy sklepów:
1. Sklep medyczny rehaMED
ul. Kołobrzeska 63C
80-397 Gdańsk
tel. 58 380 25 25
email: kolobrzeska@rehamed.com.pl

2. Sklep medyczny rehaMED
ul. Polanki 117
80-305 Gdańsk
tel. 58 380 33 00
email: polanki@rehamed.com.pl

3. Sklep medyczny rehaMED
ul. Konopnickiej 1
19-300 Ełk
tel. 87 621 13 03
email: elk@rehamed.com.pl

4. Sklep medyczny rehaMED
ul. Jagiellońska 78 10-357
Olsztyn
tel. 506 893 626
email: olsztyn@rehamed.com.pl

Materiał oryginalny: Poradnik Seniora, te rzeczy pomogą Ci, jeśli jesteś seniorem! - Gdańsk Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie