Polonia wygrała z Borussią Dortmund! Zobacz bramki [wideo]

Rafał Babraj
Czarne Koszule ograły mistrzów Niemiec 2:1. Bramki dla Polonii ...
Czarne Koszule ograły mistrzów Niemiec 2:1. Bramki dla Polonii ... arch. MM
Czarne Koszule ograły mistrzów Niemiec 2:1. Pierwszą bramkę dla Polonii zdobył Marcin Baszczyński, a wynik ustalił nowy nabytek drużyny - Edgar Cani. W drużynie Borussi zagrali m.in. Piszczek oraz Lewandowski.

Nic nie zapowiadało zwycięstwa Polonii. To mistrzowie Niemiec przeważali i już w 6. minucie mogli wyjść na prowadzenie, gdyby nie fatalne pudło Hummelsa, który nie trafił w bramkę z najbliższej odległości.

Prowadzenie Borussia objęła dopiero po wyjściu obu jedenastek na drugą połowę, za sprawą Mohameda Zidana. Polonii udało się jednak doprowadzić do remisu w 61. minucie po strzale Marcina Baszczyńskiego.

Czarne Koszule poszły za ciosem i już 10. minut później wyszły na prowadzenie. Dośrodkowanie Jeża wykończył Albańczyk Edgar Cani, który dopiero niedawno dołączył do zespołu.

Zobacz: Legia poznała rywali w europejskich pucharach

Co prawda był to tylko mecz towarzyski, jednak mimo wszystko zwycięstwo Polonii z tak klasowym zespołem to miła niespodzianka.