18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Półfinał Ford Germaz Ekstraklasy: Finał nie dla Lotosu. CCC Polkowice - Lotos Gdynia 72:65

Piotr Wiśniewski
Po trzech kwartach gdynianki były jedną nogą w finale rozgrywek Ford Germaz Ekstraklasy. Świetne dziesięć minut w wykonaniu Lotosu sprawiło, że na tablicy świetlnej widniał wynik - 47:51. Niestety decydująca kwarta (zwłaszcza ostatnie minuty) nie była udana dla podopiecznych Javiera Forta. Szansa na finał tliła się jeszcze w 38. minucie, ale końcówka to już popis CCC. Zespół z Polkowic wygrał 72:65, całą rywalizację 3:2 i o prymat w kobiecej koszykówce zagra z Wisłą Kraków.

CCC Polkowice - Lotos Gdynia 72:65 (18:18, 20:11, 9:22, 25:14)

CCC: Jantel Lavender 22 (18 zb), Sharnee Zol 19, Evanthia Maltsi 9, Agnieszka Bibrzycka 7, Agnieszka Majewska 5, Walerija Musina 4, Iva Perovanovic 4, Joanna Walich 2, Agata Gajda 0.

Lotos: Jolene Anderson 21, Constance Jinks 20, Geraldine Robert 11 (10 zb), Aneika Henry 8, Magdalena Ziętara 3, Magdalena Kaczmarska 2, Adrijana Knezevic 0, Małgorzata Misiuk 0.

Stan rywalizacji: 3:2 dla CCC.