Wybierz region

Wybierz miasto

  Zagłosuj na współczesnego bohatera Gdyni! Zdecyduj, kto odbierze 5.000 zł!

  Galeria Klif we współpracy z Dziennikiem Bałtyckim, Muzeum Miasta Gdyni i pod honorowym patronatem Prezydenta Gdyni Pana Wojciecha Szczurka, pragnie nagrodzić Bohaterkę lub Bohatera miasta - osobę, która swoją działalnością społeczną lub zawodową w szczególny sposób reprezentuje Gdynię i jej charakter. Dlatego zapraszamy Państwa do udziału w drugiej części konkursu „Z miłości do Gdyni”.
  Zasady są proste – wystarczy zagłosować na wybraną osobę z poniższej listy. Są na niej ci, którzy zdaniem mieszkańców Gdyni, najlepiej oddają cechy „miasta z morza i marzeń”, są odważni, działają dla innych, inspirują i są wzorem do naśladowania. Po prostu kochają Gdynię i poświęcają swoje talenty na rzecz innych i to w bardzo różnych dziedzinach.

  Jak wybrać Bohaterkę lub Bohatera Gdyni?
  Zagłosować można przez oddanie maksymalnie 5 kliknięć dziennie z jednego numeru IP - przez cały okres trwania głosowania.
  Zaproś do udziału w konkursie swoją rodzinę, przyjaciół i znajomych, w końcu wybieramy prawdziwą Bohaterkę/Bohatera Gdyni!
  Po zakończeniu głosowania, co nastąpi 8 grudnia, spośród tych osób, które otrzymają największą liczbę głosów, Kapituła Konkursowa wybierze zwycięzcę konkursu. Przewidziano także nagrodę publiczności – dla osoby, która zdobędzie najwięcej głosów Internautów oraz wyróżnienia.

  Weź udział w Gali Finałowej
  Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali 15 grudnia 2019 r. (niedziela) o godzinie 12:00 w Galerii Klif.
  Laury w konkursie otrzyma ogółem dziesięć osób.

  Nagrody:
  • Zwycięzca: Bohaterka/Bohater Gdyni otrzyma Kartę Zakupową do Galerii Klif o wartości 5 000 zł.
  Osoba, która zdobędzie największą liczbę głosów w głosowaniu internautów, otrzyma Nagrodę Publiczności- Kartę Zakupową do Galerii Klif o wartości 2 000 zł.
  • Wielkie Wyróżnienie – ta osoba otrzyma Kartę Zakupową o wartości 1000 zł.
  • 7 Wyróżnień – każdy otrzyma Kartę Zakupową do Galerii Klif o wartości 300 zł.

  Najbardziej gdyńska galeria
  Galeria Klif to integralna część Gdyni, miejsce ważne na zakupowej oraz kulturalnej mapie miasta. Klif to miejsce spotkań, w którym można dobrze spędzić czas nie tylko na zakupach, ale również obcując z kulturą. Galeria doceniana jest przez klientów za wzbogacenie oferty poprzez aktywny udział w życiu miasta poprzez udział w festiwalu Globaltica, wystawy organizowane wspólnie z Muzeum Miasta Gdyni oraz galeriami sztuki, czy bezpłatne zajęcia dla dzieci. Blisko 150 salonów i butików oferuje kolekcje odzieży, obuwia, akcesoriów i biżuterii, kosmetyki oraz artykuły wyposażenia wnętrz na każdą kieszeń.
  Poczuj Gdynię w Galerii Klif!

  Aby zagłosowania na wybranego kandydata należy:
  - kliknąć w kandydaturę kandydata, po kliknięciu rozwinie się uzasadnienie nominacji
  - oddać głos poprzez kliknięcie przycisku 'głosuj na TAK'
  - na jednego kandydata można oddać maksymalnie 5 głosów z jednego adresu IP na dobę

  Informacji o konkursie udziela
  Wojciech Żaboklicki
  wojciech.zaboklicki@polskapress.pl
  797 001 052

  Regulamin plebiscytu

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?