Wybierz region

Wybierz miasto

  Judyta Bork

  1Miejsce 14108 głosów Judyta Bork

  Kandydatka zgłoszona w kategoriach: "Dzielenie się sobą, czasem, pomysłami" i "Nietuzinkowość – charakterystyczny, ciekawy, inspirujący sposób działania".

  Judyta Bork to gdyńska działaczka społeczna, organizatorka licznych akcji pomocowych dla podopiecznych hospicjów. To osoba która inwestuje swój wolny czas w pomoc osobom potrzebującym.Judyta chętnie organizuje wydarzenia integracyjne na terenie Gdyni np. pikniki lub ogniska. Podczas takich wydarzeń chętne osoby, mogą nauczyć się dziergać na szydełku. To skromna i sympatyczna osoba, która wraz z zespołem internetowego Bazarku działa na rzecz hospicjów. Inicjatywa której założycielką jest Judyta miała być jednorazową akcją pomocy, a przerodziła się w działalność, która trwa już cztery lata... i końca nie widać! Judyta to osoba, która pomimo swojej niepełnosprawności i trudności zdrowotnych syna, z pasją niesie pomoc innym w potrzebie.Ta kobieta posiada dar przekonywania innych ludzi do pochylenia się nad ważnymi ideami - stara się zarażać dobrem.

  Judyta poswieca swoje zycie dla ratowania dzieci w hospicjach. Nie mysli o sobie, ale o tych ktorzy sa w potrzebie i w bardzo ciezkiej sytuacji. Gdynia MUSI ja docenic za jej wielkie serce i dobro, ktorym sie dzieli z chorymi dziecmi. Dzieki jej ciezkiej pracy hospicja otrzymuja pomoc i wsparcie finansowe a przede wszystkim bezinteresowna pomoc ktora doceniaja cierpiace dzieciaczki. Judyta Bork zasluguje na wielkie wyroznienie i owacje od mieszkancow Gdyni za to co robi i ile poswieca samej siebie aby inni mieli wiecej slonca podczas szarych dni...

  Plebiscyt wygrany przez

  Inne kandydatury

  zobacz wszystkie »