Pierwsza liga piłki nożnej: Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0) [ZDJĘCIA]

(stan)
Tomasz Bołt / Dziennik Bałtycki
W meczu pierwszej ligi piłki nożnej Arka Gdynia przegrała z Zawiszą Bydgoszcz 0:1 (0:0). Zwycięskiego gola dla gości strzelił Daniel Mąka w 48 minucie spotkania.

Arka mogła wyrównać, ale w drugiej minucie doliczonego czasu gry Charles Nwaogu strzelił z rzutu karnego obok słupka bramki gości.

Gdynianie kończyli mecz w 10, bo w 74 minucie czerwoną kartką ukarany został Radzewicz.

Zawisza z kolei kończył mecz w 8! Czerwone kartki zobaczyli: M. Mąka (77), Masłowski (85), Skrzyński (90).

Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Daniel Mąka (48).

Żółta kartka - Arka Gdynia: Maciej Górski, Marcin Radzewicz, Marcus Vinicius da Silva. Zawisza Bydgoszcz: Andrzej Witan, Mateusz Mąka, Błażej Jankowski, Michał Masłowski, Jakub Wójcicki. Czerwona kartka za drugą żółtą - Zawisza Bydgoszcz: Mateusz Mąka (77), Michał Masłowski (85). Czerwona kartka - Arka Gdynia: Marcin Radzewicz (74-faul). Zawisza Bydgoszcz: Łukasz Skrzyński (90-faul).

Sędzia: Jarosław Rynkiewicz (Szczecin). Widzów 6 774.

W doliczonym czasie gry rzutu karnego nie wykorzystał napastnik Arki Charles Nwaogu.