Obornicki Klub Karate z 29 medalami! Sportowcy z Obornik pokazali swoje wyjątkowe umiejętności

Natalia Szewczyk
Obornicki Klub Karate
W ostatni weekend, sportowcy z Klubu Karate w Obornikach wzięli udział w dwóch turniejach z których zdobyli łącznie aż 29 medali. Karatecy wywalczyli komplet medali w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun oraz w Turnieju Karate Ostroróg CUP 2023, gdzie wywalczyli aż 26 medali.

Klub Karate w Obornikach z 29 medalami! Sportowcy z Obornik pokazali swoje wyjątkowe umiejętności

W sobotę, 18 listopada oraz w niedzielę, 19 listopada, zawodnicy Obornickiego Klubu Karate. wzięli udział w dwóch turniejach w których pokazali swoje niebywałe umiejętności sportowe, zdobywając w nich ogromną liczbę medali.

W sobotę wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun, gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

• Złoty medal zdobył Paweł Baran w kat. master
  • Srebrny medal zdobyła Joanna Molata w kat. master
  • Brązowy medal wywalczył Krystian Chrzanowski w kat. U18

-W niedziele natomiast do rywalizacji przystąpili najmłodsi zawodnicy, którzy rywalizowali w Ostrorogu w Turnieju Karate Ostroróg CUP 2023. Start był niezwykle udany, gdyż wywalczyli tam oni aż 26 miejsc medalowych. - informuje Tomek Wosicki.