MZK Tomaszów 11 listopada 2023 zmienia kursy. Autobusy będą jeździć jak w niedziele i święta. VIDEO
W związku z organizacją w Tomaszowie Mazowieckim uroczystości 105. Rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz XVIII Tomaszowskiego Biegu Niepodległości w godz. 12:10 – 14:00 zamknięty dla ruchu będzie pl. Tadeusza Kościuszki (al. Piłsudskiego). Nastąpią zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
Na czas biegu z obsługi wyłączone zostaną przystanki:
- pl. Kościuszki Arkady i Centrum,
- marsz. Piłsudskiego/ Legionów,
- marsz. Piłsudskiego/Ciesielska,
- Jana Pawła II/ Rolna,
- Legionów - J. Słowackiego 03.
Dla wyznaczonych kursów obowiązuje tymczasowy przystanek przy ul. Jerozolimskiej.
Dla linii 1, 2, 3, 4, 5, 7 i 34 zostały wyznaczone trasy objazdowe z pominięciem pl. Kościuszki.
Szczegółowy opis tras objazdowych MZK Tomaszów 11 listopada 2023
Linia 1:
- kurs o godz. 13:10 z dworca - przejazd do przystanku św. Antoniego/Głowackiego b/z, dalej objazd ulicą Graniczną, od przystanku Jana Pawła II – szpital 04 swoją stałą trasą,
- kurs o godz. 13:42 z Dąbrowy - przejazd do przystanku Jana Pawła II/Stolarska b/z, dalej objazd ulicą Jerozolimską, od przystanku św. Antoniego – PSS Społem powrót na stałą trasę,
Linia 2:
- kurs o godz. 12:41 z dworca - do przystanku Warszawska/Galeria b/z dalej objazd: ul. św. Antoniego, Graniczną, od Jana Pawła II swoją stałą trasą,
- kurs o godz. 13:09 ze Swolszewic Małych – Borki - do przystanku Jana Pawła II – Stolarska b/z – dalej objazd ul. Jerozolimską – od przystanku Konstytucji 3 Maja/Warszawska swoją stałą trasą,
Linia 3:
- kurs o godz. 11:48 z Jana – do przystanku DH Tomasz b/z, dalej objazd ul. Barlickiego, Legionów i od ul. Farbiarskiej powrót na stałą trasę,
- kurs o godz. 12:24 z Mostowej – do przystanku Farbiarska - Legionów b/z dalej objazd ul. Legionów, Barlickiego i od przystanku Św. Antoniego PSS Społem powrót na stałą trasę,
- kurs o godz. 12:50 z Jana – do przystanku DH Tomasz b/z, dalej objazd ul. Barlickiego, Legionów i od ul. Farbiarskiej powrót na stałą trasę,
- kurs o godz. 12:56 z pl. Kościuszki – początek kursu od przystanku św. Antoniego/PSS Społem (kurs do pętli Jana Ludwików),
Linia 4:
- kurs o godz. 12:06 z Zawadzkiej - do przystanku Warszawska - Galeria b/z, dalej objazd ul. Św. Antoniego, Graniczna, od przystanku Jana Pawła II - szpital 04 swoją stałą trasą,
- kurs o godz. 12:38 z Brzustówki - do przystanku Jana Pawła II - Stolarska b/z, dalej objazd ul. Jerozolimską, od przystanku Warszawska - Konstytucji 3 Maja swoją stałą trasą,
- kurs o godz. 13:06 z Zawadzkiej - do przystanku Warszawska – Galeria b/z, dalej objazd ul. św. Antoniego, Graniczna, od przystanku Jana Pawła II – szpital 04 powrót na stałą trasę,
- kurs o godz. 13:31 z Brzustówki - do przystanku Jana Pawła II/Stolarska b/z, dalej objazd ulicą Jerozolimską, od przystanku Warszawska/Konstytucji 3 Maja powrót na stałą trasę,
Linia 5:
- kurs o godz. 11:57 z Zaborowa - do przystanku Warszawska/Galeria b/z dalej objazd: ul. św. Antoniego, Graniczna, Jana Pawła II, Zielona, od przystanku Dąbrowska - gen. Bema swoją stałą trasą,
- kurs o godz. 12:25 z Dąbrowy - do przystanku Dąbrowska - Zielona b/z, dalej objazd ul. Zielona, Jana Pawła II, Jerozolimską, od przystanku Warszawska - Konstytucji 3 Maja swoją stałą trasą.
- kurs o godz. 12:51 z Ujezdzkiej/szkoła - do przystanku Warszawska/Galeria b/z dalej objazd: ul. św. Antoniego, Graniczna, Jana Pawła II, Zielona, od przystanku Dąbrowska - gen. Bema swoją stałą trasą,
- kurs o godz. 13:16 z Dąbrowy - do przystanku Dąbrowska - Zielona b/z, dalej objazd ul. Zielona, Jana Pawła II, Jerozolimska, od przystanku Warszawska - Konstytucji 3 Maja swoją stałą trasą,
Linia 7:
- kurs o godz. 12:07 ze Smugowej - do przystanku Legionów – Smugowa b/z, dalej objazd ul. Smugowa, Jana Pawła II, Jerozolimska, od przystanku Warszawska - Konstytucji 3 Maja swoją stałą trasą,
- kurs o godz. 13:40 z dworca - do przystanku Warszawska - Szeroka b/z, dalej objazd ul. Barlickiego, Legionów, Bema, Pomorską od przystanku Legionów/Słowackiego 08 powrót na stałą trasę,
Linia 34:
- kurs o godz. 12:09 z Placu Kościuszki – początek kursu od przystanku św. Antoniego - DH Tomasz,
- kurs o godz. 12:34 z Cekanowa II – zakończenie kursu na przystanku św. Antoniego PSS Społem.
Źródło: MZK w Tomaszowie Mazowieckim, ZDiUM w Tomaszowie Mazowieckim
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?