Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

"Muzułmanie obcinają głowy, ja obcinam podatki". Kontrowersyjne hasło wyborcze

(JD)
Ulotka wyborcza Sylwestra Tajl, kandydata do Sejmu z listy KORWiN
Ulotka wyborcza Sylwestra Tajl, kandydata do Sejmu z listy KORWiN nadesłane
Startujący z listy KORWiN, Sylwester Tajl - kandydat do Sejmu z okręgu wyborczego 26 (Gdynia), na swoich ulotkach promuje się kontrowersyjnym hasłem: "Muzułmanie obcinają głowy, ja obcinam podatki". Jak broni swojego hasła?

Oświadczenie partii KORWIN Pomorze

Informujemy Państwa i naszych wyborców, że Pan Sylwester Tajl podał nieprawdziwe informacje w wywiadzie udzielonym "Dziennikowi Bałtyckiemu". Osoba, która występuje na naszych listach nie jest członkiem partii KORWiN, nie konsultowała z nami założeń swojego hasła wyborczego i nie uzyskała naszego poparcia na kampanię wyborczą w takim wymiarze. Stanowczo odcinamy się od takich działań kandydata.

Partia KORWiN ma wspólny wzór ulotek, plakatów oraz innych materiałów wyborczych. Wzór można znaleźć na naszych oficjalnych stronach. Cechują się estetyką i wyważeniem - zgodnie z podejściem i programem ekonomicznym naszej partii.

W związku z działaniami osoby z naszych list, zostanie złożone zawiadomienie do organów ścigania w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 256 § 1 kodeksu karnego. Nie może być zgody na nielegalne działania osób występujących na jakichkolwiek listach wyborczych.

Rzecznik partii KORWiN Pomorze

Kamil A. Sobkiewicz
***

- Moje hasło jest proste i nie wymaga komentarza - mówi Sylwester Tajl, **kandydat do Sejmu z okręgu wyborczego 26 (Gdynia), startujący z listy KORWiN.** - ISIS obcina głowy niewiernym, a ja jestem za tym, by zlikwidować podatek dochodowy. Stanowczo sprzeciwiam się islamowi i prawu szariatu, stąd też pomysł na taki slogan wyborczy. O umieszczeniu tego hasła zadecydował mój sztab. Dostarczyłem mu propozycje 19 haseł - to, widoczne na ulotkach miało najwięcej głosów, dlatego wygrało.

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gdynia.naszemiasto.pl Nasze Miasto