Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

MISTRZOWIE URODY 2019. Fryzjer Roku na Pomorzu - kogo uwielbiają klienci? Oto lista najlepszych fryzjerów w powiecie. Liderzy plebiscytu

Pola Lewicka
Mistrzowie Urody 2019. Wizyta u fryzjera poprawia humor, relaksuje i sprawia, że każdy po wyjściu czuje się piękniej i wygląda znacznie lepiej. Jedni eksperymentują, inni mają zaufanego fryzjera bądź fryzjerkę, których darzą zaufaniem. Prezentujemy liderów w naszym plebiscycie Mistrzowie Urody. Sprawdźcie, kogo w każdym z pomorskich powiatów polecają klienci i klientki.

Z okazji tegorocznych Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA - największego wydarzenia w branży w Polsce północnej - klienci w wybierają MISTRZÓW URODY na Pomorzu - najlepszych fryzjerów, kosmetyczki, stylistki paznokci, linergistki, makijażyski, stylistki rzęs, masażystów, trenerów personalnych oraz mistrzów tatuażu. Nadal możesz zgłosić swoich kandydatów do nagród.

Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA to największe wydarzenie w branży uroda w Polsce północnej. Każdego roku w imprezie bierze udział coraz więcej wystawców i odwiedzających. Tegoroczna, 22. edycja Targów URODA, odbędzie się 5 i 6 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. Podczas imprezy zaprezentowanych zostanie ponad 350 firm i marek z całego kraju. Na uczestników targów i odwiedzających czeka mnóstwo wydarzeń, konkursów i pokazów, a na targowych stoiskach będzie można znaleźć tysiące produktów w super cenach!

- Szykuje się kolejna rekordowa edycja naszych PIĘKNYCH targów - mówi Dorota Solochewicz, dyrektor projektu. - Spodziewamy się nawet dziesięciu tysięcy odwiedzających. Nowością będzie strefa Eko Uroda, w której zaprezentują się firmy produkujące kosmetyki naturalne, organiczne i wegańskie, bezpieczne dla zdrowia i przyjazne dla środowiska.

Nagrody dla Mistrzów Urody

Co roku Targom URODA towarzyszy wielki plebiscyt, w którym głosami klientów wybierani są Mistrzowie Urody.
- Co roku miło nam gościć laureatów plebiscytu - dodaje Dorota Solochewicz. - W tym roku także plebiscyt będzie miał wyjątkowy i rekordowy zasięg, ponieważ nagrodzeni zostaną laureaci aż z trzech województw - pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz zachodniopomorskiego. Przez dwa dni na głównej scenie targów dyplomy i nagrody odbierze ponad 200 mistrzów urody z północnej Polski!

Dwanaście kategorii plebiscytu i dwa etapy głosowania

Najpierw osobno w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, Słupsku oraz we wszystkich powiatach zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczna Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza dyplomami i nagrodami, zdobędą awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału, który wyłoni zwycięzców w województwie pomorskim.

Niezależnie od głosowania w miastach i powiatach, nagrody zostaną przyznane także w innych, wojewódzkich kategoriach plebiscytu. Głosami klientów zostaną przyznane tytuły Linergistka Roku, Stylistka Rzęs Roku, Makeup Artist Roku, Masażysta Roku i Trener Personalny Roku. Nowością w tegorocznej edycji plebiscytu będzie kategoria Mistrz Tatuażu Roku, w której klienci docenią artystów tworzących dzieła sztuki na ciałach swoich klientów.

Z urodą wiąże się zdrowy tryb życia i odżywania. Dlatego w tym roku w ramach głosowania przyznane zostaną wyróżnienia dla najlepszych firm oferujących catering dietetyczny na Pomorzu.

Doskonała promocja w gazecie, internecie i na Facebooku

Plebiscyt Mistrzowie Urody ma ogromną siłę promocyjną. Zapewnia ją nie tylko zwycięstwo w głosowaniu, ale nawet sam udział w akcji. Liderzy głosowania są na bieżąco prezentowani w gazecie, w internecie i przede wszystkim na Facebooku.
To właśnie tam klienci najpierw zgłaszają kandydatów do nagród, a później dowiadują się, kto jest najlepszy. Posty o plebiscycie osiągają wielkie zasięgi.

Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Urody", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu. Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego miasta i powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane w gazecie i w internecie i na Facebooku. Dzięki temu dodatek z pewnością stanie się przewodnikiem po branży uroda w naszym województwie.

KLIKNIJ na okładkę i zobacz dodatek prezentujący zwycięzców poprzednich edycji plebiscytu z województwa pomorskiego. Podobny dodatek prezentujący zwycięzców z naszego województwa zostanie dołączony w tym roku do "Dziennika Bałtyckiego"

Uroczyste zakończenie na Targach URODA

Zwycięzcy w każdej kategorii plebiscytu, z każdego miasta i powiatu odbiorą dyplomy i nagrody na głównej scenie podczas Targów URODA. Wręczenie nagród jest jednym z ważnych punktów programu. Większość laureatów odbierze nagrody w pierwszym dniu targów (w sobotę, 5 października). Dzień później, tradycyjnie cały dzień targów będzie poświęcony branży fryzjerskiej i wtedy na głównej scenie zostaną nagrodzeni fryzjerzy, salony fryzjerskie.

W pierwszym dniu targów, w sobotę 5 września odbędzie się oficjalne Cocktail Party Targów URODA, na który będą zaproszeni przedstawiciele branży, wystawcy oraz specjalni goście targów. Dwuosobowe zaproszenia na imprezę otrzymają także zwycięzcy naszego plebiscytu Mistrzowie Urody.

- - Cocktail Party Targów URODA to świetna zabawa przy dobrym jedzeniu i muzyce - mówi Dorota Solochewicz. - To także okazja do nawiązania ciekawych znajomości.

Ważne terminy

 • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w piątek, 6 września, o godz. 12.00.
 • W powiatowych kategoriach głosowanie będzie prowadzone w dwóch etapach.
 • Pierwszy, powiatowy etap będzie trwać do środy, 25 września do godz. 21:30.
 • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
 • Głosowanie w wojewódzkim finale powiatowych kategorii plebiscytu rozpocznie się w piątek, 27 września i będzie trwać do czwartku, 3 października do godz. 21:30.
 • Głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu będzie trwać także do czwartku, 3 października do godz. 21:30.

Czekają cenne nagrody!

Nagrody dla fryzjerów, kosmetyczek i stylistek paznokci

Etap powiatowy

Fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie otrzymają:

 • tytuł Fryzjera Roku, Kosmetyczki Roku lub Stylistki Paznokci Roku w mieście lub powiecie
 • zaproszenie na Targi URODA
 • dyplom wręczany na głównej scenie podczas Targów URODA
 • zaproszenie do udziału w warsztatach organizowanych podczas Targów URODA
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Laureatki wśród kosmetyczek i stylistek paznokci otrzymają zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny - Akademia Targów URODA. Wykłady poprowadzą najwyższej klasy eksperci w dziedzinie kosmetologii, specjaliści kosmetologii estetycznej, medycznej, a także z zakresu dermatologii, podologii czy pielęgnacji paznokcia. Przedstawią trendy i kierunki rozwoju kosmetyki profesjonalnej, zastosowania najnowszych technologii w kosmetyce. Specjaliści podpowiedzą jak rozwijać biznes beauty i zdobywać nowych klientów.

Fryzjerzy otrzymają zaproszenia do udziału w warsztatach fryzjerskich "Nowoczesne Strzyżenie Salonowe" prowadzonych przez Międzynarodowy Team JURAN ART Group. Dodatkowo uczestnicy warsztatów otrzymają abonament na rok na dostęp do Juran ART Club, biblioteki, która zawiera ponad 40 filmów instruktażowych na różne tematy fryzjerskie.

Laureaci drugich i trzecich miejsc w powiatowych kategoriach z każdego miasta i powiatu otrzymają dwuosobowe zaproszenia na wydarzenie artystyczne.

Wojewódzki finał kategorii powiatowych

Fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci, którzy w wojewódzkim finale głosowania zajmą pierwsze miejsca otrzymają statuetki wręczane na głównej scenie podczas targów a także otrzymają najważniejsze, wojewódzkie tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku i Stylistka Paznokci Roku oraz dwuosobowe zaproszenia na oficjalne Cocktail Party Targów URODA.

W wojewódzkim finale na 5 fryzjerów, 5 kosmetyczek oraz 5 stylistek paznokci, które zajmą miejsca od 1 do 5 czekają główne nagrody - dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu Doris SPA.

Na 5 fryzjerów, 5 kosmetyczek oraz 5 stylistek paznokci, które w wojewódzkim finale zajmą miejsca od 6 do 10, czekają dwuosobowe zaproszenia na kolację w znakomitej restauracji oraz dwuosobowe zaproszenie na duże wydarzenie artystyczne.

Nagrody dla laureatów w wojewódzkich kategoriach plebiscytu

Zwycięzcy w wojewódzkich kategoriach Linergistka Roku, Makeup Artist Roku, Stylistka Rzęs Roku, Masażysta Roku, Trener Personalny Roku oraz Mistrz Tatuażu Roku zdobędą:

 • tytuł zwycięzcy w danej kategorii
 • zaproszenie na Targi URODA
 • dyplom wręczany na głównej scenie podczas Targów URODA
 • zaproszenie do udziału w warsztatach organizowanych podczas targów URODA
 • dwuosobowe zaproszenia na oficjalne Cocktail Party Targów URODA
 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA.

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w kategoriach:Linergistka Roku, Masażysta Roku, Trener Personalny Roku oraz Mistrz Tatuażu Roku także odbiorą dyplom na głównej scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Targach URODA. Otrzymają także dwuosobowe zaproszenia na kolację w znakomitej restauracji oraz dwuosobowe zaproszenie na duże wydarzenie artystyczne.

Laureaci II i III miejsca w wojewódzkiej kategorii Stylistka Rzęs Roku zdobędą:

 • dyplom wręczany podczas Targów
 • voucher na zakupy o wartości 250 zł w sklepie internetowym www.eleonoraportera.it
 • zaproszenie na kolacje podczas rejsu statkiem Pirat z Sopotu

Laureaci II i III miejsca w wojewódzkiej kategorii Makeup Artist Roku zdobędą:

 • dyplom wręczany podczas Targów
 • voucher na zakupy o wartości 250 zł w sklepie internetowym www.eleonoraportera.it
 • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne

Nagrody dla salonów fryzjerskich, studiów urody

Salony Fryzjerskie i Studia Urody z każdego miasta i powiatu, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą:

 • tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku lub Studia Urody Roku w mieście lub powiecie
 • dyplom wręczany na głównej scenie podczas Targów URODA
 • vouchery na reklamę w "Dzienniku Bałtyckim" lub "Głosie Pomorza" oraz serwisach internetowych www.dziennikbaltycki.pl, www.gp24.pl, www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

Zdobywcy drugich i trzecich miejsc w tych kategoriach otrzymają vouchery na reklamę o wartości 2000 złotych (II miejsce) i 1000 złotych (III miejsce).

Salony Fryzjerskie i Studia Urody , które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim finale plebiscytu otrzymają:

 • vouchery na reklamę o wartości 5000 zł, 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu
 • statuetki wręczane na głównej scenie podczas Targów URODA

Właściciele salonów i studiów urody, które w wojewódzkim finale głosowania zajmą pierwsze miejsce otrzymają najważniejsze, wojewódzkie tytuły Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku oraz dwuosobowe zaproszenia na oficjalne Cocktail Party Targów URODA.

Firmy oferujące catering dietetyczny, które na Pomorzu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Catering Dietetyczny Roku
 • dyplom wręczany podczas Targów URODA
 • voucher na reklamę w "Dzienniku Bałtyckim" lub "Głosie Pomorza" oraz serwisach internetowych www.dziennikbaltycki.pl, www.gp24.pl, www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

Firmy, które zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają vouchery na reklamę o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu.

_____________

Informacji o akcji udziela Agnieszka Piech
tel. 797 001 066 (pon.-pt. w godz. 9-17)
e-mail: [email protected]

Regulamin

od 12 lat
Wideo

Płomień Solidarności z Ukrainą

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gdynia.naszemiasto.pl Nasze Miasto