W związku z organizowaną w sobotę, 15.08.2015 r. imprezą sportową „XXI Maraton Solidarności”, w godzinach od 9:00 do ok. 15:30 nastąpią czasowe zmiany na wybranych liniach autobusowych.
Jedynie wszystkie linie tramwajowe będą funkcjonować na aktualnych trasach według obowiązujących rozkładów jazdy.
Nowa trasa Maratonu Solidarności 2015. ZOBACZ
Linia 117:
- w godzinach od ok. 10:45 do ok. 14:00 w kierunku „Sopot Osiedle Przylesie”, między przystankami „Jelitkowo Kapliczna” [122] i „Piastowska” [1527], obowiązywać będzie objazd ulicami: Jelitkowo Kapliczna – Pomorska – Chłopska – Piastowska - …,
- kursy z pętli „Jelitkowo Kapliczna” o godzinie 9:40 i 10:43 w kierunku „Sopot Osiedle Przylesie” zostaną skrócone do przystanku „Sopot PKP” [4045]. W kierunku Gdańska obowiązywać będzie objazd ulicami: Sopot PKP – Kościuszki – 3 Maja – Władysława IV – Łokietka – Gdańsk: Droga Zielona – Czyżewskiego - … Odjazdy z przystanku „Sopot PKP” [4045] w kierunku Gdańska zostaną wykonane o godzinie 10:12 i 11:22,
- kursy z przystanku „Sopot Osiedle Przylesie” w kierunku Gdańska o godzinie 10:12 i 11:22 na odcinku „Sopot Osiedle Przylesie” – „Sopot Smolna (n/ż)” nie zostaną zrealizowane.
Linia 122:
- w kierunku „Sopot Kamienny Potok SKM” kursy z przystanku „Port Lotniczy” o godzinie 9:05 i 10:05 zostaną skrócone do przystanku „Sopot Plac Kusocińskiego (n/ż)” [4073],
- w kierunku „Port Lotniczy” między przystankami „Plac Kusocińskiego (n/ż)” [4073] i „Sopot Władysława IV” [4066] obowiązywać będzie objazd ulicami: Powstańców Warszawy – Haffnera – Goyki – Powstańców Warszawy – Grunwaldzka – Chopina – Kościuszki – 3 Maja -…,
- kursy z przystanku „Sopot Kamienny Potok SKM” w kierunku Gdańska o godzinie 9:55 i 10:55 na odcinku „Sopot Kamienny Potok SKM” – „Sopot 3 Maja” nie zostaną zrealizowane.
Linia 124:
- w godzinach od ok. 10:00 do ok. 14:30, między przystankami „Korczaka (n/ż)” [1446] i „Wyspiańskiego” [1452], obowiązywać będzie objazd ulicami: … - Leszczyńskich – Jana Pawła II – Rzeczypospolitej – Legionów – Wyspiańskiego – Miszewskiego - …
Linia 127:
- w godzinach od ok. 10:00 do ok. 14:00 obowiązywać będzie objazd:
- w kierunku „Oliwa PKP”, między przystankami „Rzeczypospolitej” [1480] i „Przymorze Wielkie” [1474], ulicami: … - Jana Pawła II – Meissnera – Olsztyńską – Kołobrzeską – Dąbrowszczaków – Obrońców Wybrzeża - …
- w kierunku „Jasieńska”, miedzy przystankami „Bora Komorowskiego” [1454] i „Leszczyńskich” [1481], ulicami: … - Bora Komorowskiego – Chłopską – Kołobrzeską – Olsztyńską – Meissnera – Jana Pawła II - …
Linia 143:
- w godzinach od ok. 10:30 do ok. 14:00, w kierunku „Oliwa PKP”, między przystankami ”Bursztynowa (n/ż)” [1714] i „Piastowska” [1527], obowiązywać będzie objazd ulicami: Jelitkowska – Pomorska – Chłopska – Piastowska - …,
- kursy z „Oliwa PKP” w kierunku „Sopot Sanatorium Leśnik” o godzinie 9:01 i 10:19 zostaną skrócone do przystanku „Sopot PKP” [4045]. Odjazdy z przystanku „Sopot PKP” [4045] w kierunku Gdańska zostaną zrealizowane o godzinie 9:39 i 10:59,
- kursy z przystanku „Sopot Sanatorium Leśnik” w kierunku Gdańska o godzinie 9:30 i 10:50 na odcinku „Sopot Sanatorium Leśnik” - „Sopot PKP” nie będą realizowane.
Linia 148:
- w godzinach od ok. 10:00 do ok. 13:00 obowiązywać będzie objazd:
- w kierunku „Nowy Port Szaniec Zachodni”, między przystankami „Czerwony Dwór” [1456] i „Al. Hallera (n/ż)” [1999], ulicami: Chłopską – Rzeczypospolitej - Jana Pawła II – Leszczyńskich – Chrobrego – Hallera – Dworską - …,
- w kierunku „Żabianka SKM”, między przystankami „Dworska” [1492] i „Gospody” [1761], ulicami: … - Dworską – Hallera – Uczniowską – Kochanowskiego – Kościuszki - Rzeczypospolitej – Chłopską - …,
Linia 154:
- w kierunku pętli „Wałowa”, w godzinach od ok. 11:00 do ok. 15:30, trasa tej linii zostanie skrócona do przystanku „Dworzec Główny” [1016]. Odjazdy z przystanku „Wały Piastowskie” [1009] w kierunku pętli „Orunia Górna” nie ulegną zmianie.
Linia 227:
- w godzinach od ok. 10:30 do ok. 14:00, zamiast do pętli „Jelitkowo”, od przystanku „Czerwony Dwór” [1490] autobusy tej linii zostaną skierowane do przystanku „Pomorska – Kapliczna” [1555] ulicami: … - Chłopską – Piastowską – Kapliczną.
Linia 283:
- w godzinach od ok. 10:00 do ok. 13:00, zamiast do pętli „Politechnika SKM”, od przystanku „Uniwersyteckie Centrum Kliniczne” [1915] autobusy tej linii pojadą do przystanku „Opera Bałtycka” [1598] w ciągu al. Zwycięstwa.
Linia 315:
- w godzinach od ok. 10:00 do ok. 13:30, w kierunku „Dworzec PKS”, między przystankami „Bora Komorowskiego” [1453] i „Krynicka” [1469], autobusy tej linii pojadą objazdem ulicami: … - Bora Komorowskiego – Chłopską – Kołobrzeską - …,
- odjazdy z przystanku „Oliwa PKP” [118] zostaną opóźnione o ok. 7 minut.
Informacje za http://www.ztm.gda.pl
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?