Liga VTB: Asseco Prokom Gdynia - CSKA Moskwa 65:74

Paweł Durkiewicz, Piotr Wiśniewski

Aut. Paweł Durkiewicz
Na efekty nie trzeba było długo czekać: już pod koniec trzeciej kwarty mistrz Rosji odzyskał ponad 10-punktową różnicę. I choć Asseco Prokom nie poddawał się, goście nie dali się już zaskoczyć. Aut. Paweł Durkiewicz Fot. Przemek Świderski Przemek Świderski
Nie było niespodzianki w kolejnym meczu mistrzów Polski w Lidze VTB. Asseco Prokom musiało uznać wyższość wielkiego CSKA Moskwa. Gdynianie po słabej pierwszej kwarcie, w drugiej zaczęli odrabiać straty i na przerwę schodzili przegrywając tylko dwoma punktami. Druga połowa należała już jednak do Rosjan, którzy ostatecznie wygrali w Gdyni 74:65.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani