Wybierz region

Wybierz miasto

  Nocny Kochanek zagra w Gdyni!

  Klaudia Biśta

  Klub muzyczny Ucho
  Gdynia, ul. Św. Piotra/2, +48 58 661 89 73

  19:00 - 23:55 Piątek, 6 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Nocny Kochanek już 6 grudnia ponownie zagra dla trojmiejskiej publiczności! Grupa zaprezentuje swoj trzeci album “Randka w Ciemność”. Na koncert zapraszamy do Klubu Muzycznego Ucho!

  Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
  YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
  Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl

  Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

  "Randka w Ciemność" to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głownie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar.

  W roli supportu fani Nocnego Kochanka zobaczą grupę Ereles.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Święta z Kevinem? Obowiązkowo! A co pamiętasz z tego kultowego filmu? QUIZ