Do fatalnie wyglądającego wypadku doszło jedenaście lat temu w Gdyni Orłowie. Autobus linii S wypadł z trasy i uderzył w drzewo. Zdjęcia z miejsca wypadku wykonał 4 grudnia 2009 roku fotoreporter "Dziennika Bałtyckiego".
Karambol wydarzył się na alei Zwycięstwa na wysokości Kolibek. Spowodował potężne korki na nitce jezdni w kierunku Sopotu. Interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.