Fortuna 1. Liga. Oceny piłkarzy Arki Gdynia po meczu z GKS-em Katowice. Kto zawiódł, kto błysnął?

Fortuna 1. Liga. Arka Gdynia zremisowała w sobotę 19 marca u siebie 2:2 (0:1) z GKS-em Katowice. Żółto-niebiescy szukali piątego z rzędu zwycięstwa w meczu o punkty, jednak w pierwszej połowie zagrali niemrawo, trafili dodatkowo na nieźle dysponowanego rywala i w konsekwencji przegrywali. Po przerwie podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza podkręcili tempo i zdołali wyjść na prowadzenie, ale w doliczonym czasie gry sędzia Wojciech Myć z Lublina podyktował - jak się wydaje, niesłusznie - rzut karny przeciwko gospodarzom. Goście skwapliwie skorzystali z prezentu otrzymanego od arbitra i wyrównali. Oceniamy piłkarzy Arki Gdynia w skali 1-10 za postawę na boisku w meczu z GKS-em Katowice.