4 z 49
Finał WOŚP 2021. Oto najciekawsze aukcje na Pomorzu! Wylicytować można m.in. kolację przygotowaną przez Magdę Gessler czy okulary Owsiaka
PRZEDWOJENNE STARE ŁYŻKI POSREBRZANE
Wylicytuj przedwojenne łyżki! Na aukcję wystawiono 9 sztuk łyżek posrebrzanych, polskich i niemieckich - przedwojennych. Widoczne przetarcia i ubytki srebrzenia. Długość od 18,5cm do 26,5cm.