FGE: Lotos wygrał w Łodzi 72:59

Piotr Wiśniewski
Tomasz Bołt
Koszykarki Lotosu Gdynia pokonały w wyjazdowym spotkaniu Ford Germaz Ekstraklasy Łódzki Klub Sportowy 72:59. Gdynianki do przerwy niespodziewanie przegrywały różnicą jednego punktu, mimo, że pierwszą kwartę wygrały 22:10. Słabo jednak zagrały w drugich 10 minutach, ale ostatecznie po przerwie potwierdziły swoją wyższość nad rywalkami.

ŁKS Siemens AGD Łódź - Lotos Gdynia 59:72 (10:22, 20:7, 15:21, 14:22)

ŁKS: Dalembert 19, Urbanowicz 17, Prochaska 12, Jeziorna 7, Kenig 4, Kowalska 0, Schmidt 0.

Lotos: Anderson 25, Ziętara 11, Henry 10, Ajanovic 9, Jalcova 8, Robert 7, Plumbi 2, Bandyk 0, Marciniak 0, Kaczmarska 0, Knezevic 0.