Dominacja kobiet z TKK Pacifiku Nestle Cycling Teamu Toruń w memoriale w Grodzisku Mazowieckim

Sławomir Pawenta
Natalia Rutkowska (na pierwszym planie)wygrała w Grodzisku Mazowieckim
Natalia Rutkowska (na pierwszym planie)wygrała w Grodzisku Mazowieckim Nadesłane
Początek sezonu kolarskiego jest bardzo udany dla zawodników i zawodniczek TKK Pacifiku Nestle Cycling Teamu Toruń.

W Grodzisku Mazowieckim odbył się ogólnopolski wyścig klasyczny - III Memoriał Eryka Stolarza. W wyścigu open kobiet na dystansie 66 kilometrów triumfowała Natalia Rutkowska, przed Katarzyną Brewińską i Edytą Jasińską. Tuż za podium na 4 pozycji finiszowała Klaudia Radziszewska (wszystkie TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team Toruń).

W rywalizacji mężczyzn open na dystansie 87 km wygrał Adam Stachowiak (Verva ActiveJet) przed Karolem Kuklewiczem i Marcelim Zielińskim (obaj TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team). Podopieczni Leszka Szyszkowskiego zajęli jednocześnie pierwsze i drugie miejsce w kategorii U-23 (orlicy).

- Był to cenny szkoleniowo start – ocenia Leszek Szyszkowski, dyrektor sportowy. – Nasze "torówki" powoli, poprzez starty szosowe, rozpoczynają cykl przygotowań do igrzysk olimpijskich. Cieszy mnie także postawa Karola Kuklewicza i Marcelego Zielińskiego, to dobrze wróży przed kolejnymi wyścigami.

Na kolarskich trasach zawodnicy TKKPacifiku Nestla Cycling Teamu pojawią się w weekend 23/24 kwietnia. Nasi kolarze będą rywalizować w zawodach Pucharu Polski, które obędą się w Warlubiu.