Atom Trefl Sopot uległ Muszyniance 1:3 (ZDJĘCIA)

Z pełną pulą wracają do Muszyny mistrzynie Polski. Muszynianka wygrała w Ergo Arenie z Atomem Treflem 3:1. Atomówki mogły doprowadzić do tie breaka, gdy w czwartym secie zdobyły kilka punktów z rzędu, doprowadzając do remisu po 22, ale decydujące akcje skutecznie wykończały przyjezdne.

Atom Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 1:3 (17:25, 25:16, 13:25, 22:25)

Atom: Tokarska, Dziękiewicz, Glass, Hodge, Ozsoy, Kożuch, Maj (libero) oraz Świeniewicz, Ssuschke-Voigt, Konieczna, Bełcik.

Muszynianka: Werblińska, Bednarek-Kasza, Kaczor, Radecka, Djurisić, Stam-Pilon, Zenik (libero) oraz Gajgał, Kasprzak, Rourke, Wensink.

MVP: Anna Werblińska

IV set 22:25

Przyjezdne wykorzystują pierwszą piłkę meczową. Atak Kożuch zablokowany przez Bednarek. Muszynianka wygrywa cały mecz 3:1.

Druga przerwa techniczna. 14:16.

6:8. Przerwa techniczna.

III set 13:25

Atomówki zostały zdeklasowane w trzecim secie. 13:25.

Druga przerwa techniczna. 11:16.

Przerwa techniczna. Minimalne prowadzenie sopocianek. 8:7.

II set 25:16

Seta kończy Tokarska. 25:16 i 1:1 w meczu.

Druga przerwa techniczna. 16:9.

Przerwa techniczna. Atomówki prowadzą 8:6.

I set 17:25

Pierwszy set zdecydowanie dla Muszynianki. 17:25.

Zespół gości prezentuje ostatnio wyborną formę. Muszynianka wygrała w Lidze Mistrzyń dwa szalenie ciężkie mecze wyjazdowe - pokonała Dynamo Moskwę oraz Scavollini Pesaro.

Druga przerwa techniczna. 8:16. U gospodyń szwankuje przyjęcie. Bez poprawy tego elementu gry nie ma co myśleć o sukcesie w starciu z mistrzyniami kraju.

Początek pierwszego seta zdecydowanie dla przyjezdnych. Pierwsza przerwa techniczna. 2:8.

Atom Trefl: Glass, Ozsoy, Tokarska, Kożuch, Hodge, Dziękiewicz, Maj (libero) oraz Świeniewicz, Ssuschke-Voigt.

Muszynianka: Radecka, Stam-Pilon, Bednarek-Kasza, Kaczor, Werblińska, Djurisić, Zenik (libero) oraz Kasprzak.