Arka wygrała z Gryfem i przegrała z Polonią

(stan)
Tomasz Bołt
Piłkarze pierwszoligowej Arki Gdynia zagrali dwa mecze sparingowe. Wygrali z Gryfem Wejherowo 2:1, a następnie przegrali z Polonią Warszawa 1:3.

Z Gryfem drużyna żółto-niebieskich zmierzyła się w Gdyni. W Arce zagrali zawodnicy, którzy nie pojechali z kadrą pierwszego zespołu do Cetniewa. I tak zmontowana drużyna Arki wygrała z Gryfem 2:1 (1:1). Bramki: Janusz Surdykowski (42), Przemysław Stolc (80) - Przemysław Kostuch 15-karny).

Arka: (I połowa) Szlaga - Krajanowski (25 Stolc), Wallace, Żołnierewicz (43 Robakowski), Radzewicz - Brzuzy, Pruchnik, Rzuchowski, Górski, Wojowski - Surdykowski. (II połowa) Szlaga - Stolc, Haberka, Robakowski, Strzelecki - Patelczyk, Bębenek, Gałecki, Słowiński, Róg - Patok.

Gryf: (I połowa) Duda - Krzemiński, Kostuch, Kochanek, Stefanowicz - Kołc, Kotwica, Warcholak, Wiśniewski, Dąbkowski - Kaszuba. (II połowa) Ferra - Miszka, Kostuch (65 Kochanek), Zając, Rybicki - Kołc (65 Stefanowicz), Kenner, Więcek, Bank, Kazimierczak - Siemaszko.

Miszczuk przyjedzie na testy do Arki

Pierwszy zespół Arki przegrał w Cetniewie z Polonią Warszawa 1:3 (0:3). Bramki: Marcus Vinicius (72-karny) - Łukasz Teodorczyk (4), Dorde Cotra (20), Aleksandr Kokko (23).

Arka: Miszczuk - Bojaruniec (46 Ilków-Gołąb), Jarzębowski (46 Sobieraj), Brodziński, Dettlaff (46 Tomasik) - Grzelak (46 Marcus), Pietkiewicz, Wiktorski (46 Szwoch), Formella (46 Kuklis) - Shibusawa (58 Zwoliński) - Azong.

Polonia: Przyrowski - S. Olczak, Baran, Kokoszka, Cotra - Kopciński, Gliński, Michalski, Kiełb - Teodorczyk, Kokko. Ponadto grali M. Olczak, Budzyński.