Arka na dnie ligowej tabeli. Termalica - Arka 2:1

Z pustymi rękami wracają z Niecieczy piłkarze gdyńskiej Arki. Żółto-niebiescy ponieśli drugą z rzędu porażkę. Termalica wygrała 2:1. Ta porażka sprawia, że podopieczni Petra Nemca po czterech meczach są na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem dwóch punktów. Niecieczanie z kolei są liderem tabeli.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Arka Gdynia 2:1 (1:1)
Bramki: 1:0 - Rybski (25), 1:1 - Radzewicz (45), 2:1 - Trafarski (58)

Termalica: Nowak - Kowalski, Cios, Pleva, Piątek, Biskup, Baran (61' Kubowicz), Ceglarz, Pawlusiński, Rybski (91' Martuś), Trafarski (82' Drozdowicz).

Arka: Juszczyk - Krajanowski, Jarun, Siebert, Strzelecki - Radzewicz (78' Kowalski), Budziński, Kuklis (85' Surdykowski), Wilczyński - Arifović (70' Czoska), Ivanovski.

Żółte kartki: Ceglarz, Pleva, Piątek, Kowalski (Termalica) - Budziński, Jarun, Ivanovski (Arka).

Sędzia: Piotr Siedlecki (Legionowo).

Widzów: 2500.

90+4 min. - Koniec meczu. Termalica - Arka 2:1. Gdynianie na dnie ligowej tabeli...

90+1 min. - Szymon Martuś zastępuje na boisku Andrzeja Rybskiego.

90 min. - Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

87 min. - Rybski zagrywa do Drozdowicza, ale szybszy Juszczyk, który interweniował poza polem karnym.

84 min. - Surdykowski za Kuklisa.

83 min. - Żółta kartka dla Łukasza Kowalskiego i Omara Jaruna.

81 min. Zmiana w Niecieczy. Drozdowicz za Trafarskiego.

80 min. - Pawlusiński z wolnego trafia w mur.

79 min. - Odpowiedź gospodarzy. Trafarski głową uderza wprost w ręce Juszczyka.

78 min. Czoska będąc w polu karnym zdecydował się na drygbling, w efekcie czego stracił futbolówkę.

76 min. - Druga zmiana w Arce. Kowalski za Radzewicza.

75 min. - Piękne uderzenie z wolnego Pawła Czoski i jeszcze lepsza interwencja Nowaka.

74 min. - Żółta kartka dla Plevy za zagranie piłki ręką.

72 min. - Na boisku leży Piotr Trafarski, który wymaga interwencji lekarskiej.

70 min. - Termalica mogła już prowadzić 3:1. Przed szansą stanął najpierw Trafarski, a potem Pawlusiński. Dobre zachowanie gdyńskiej defensywy.

69 min. - Pierwsza zmiana w Arce. Z boiskach schodzi Ensar Arifović, a wchodzi Paweł Czoska.

67 min. - Oko w oko z Juszczykiem znalazł się były gracz Arki, Łukasz Kowalski. W pojedynku tym górą bramkarz żółto-niebieskich.

64 min. - Zespół gospodarzy pomysłowo rozegrał rzut rożny. Pawlusiński zagrywał do Ciosa. Jednak na posterunku gdyńska defensywa.

63 min. - Po faulu na Ceglarze gospodarze mają rzut wolny w środkowej strefie boiska.

61 min. - Zmiana w Termalice. Dawid Kubowicz za Arkadiusza Barana.

59 min. - Ceglarz w dobrej sytuacji uderza nad poprzeczką.

57 min. - Termalica ponownie na prowadzeniu. Drugą bramkę dla niecieczan zdobyła Piotr Trafarski. Gospodarze przeprowadzili popisową akcję w trójkącie: Pawlusiński-Rybski-Trafarski.

53 min. - Niecelnie główkował Piotr Kuklis.

51 min. - Gdynianie w natarciu. W polu karnym stał niepilnowany Arifović, ale skutecznie interwencja Ciosa ratuje gospodarzy przez stratą bramki.

49 min. - Od bramki grę wznawia Juszczyk.

47 min. - Z wolnego uderzał Pawlusiński. Piłka o centymetry minęła bramkę strzeżoną przez Juszczyka.

46 min. - Gwizdek sędziego, oznaczający początek drugiej połowy.

45+2 min. - Koniec pierwszej połowy. Do przerwy gdynianie remisują z Termalicą 1:1.

45+2 min. - To była stuprocentowa okazja Arki. Kuklis znalazł się w sytuacji sam na sam z Nowakiem. Ten popisał się jednak świetną interwencją, zresztą nie pierwszą już w tej połowie.

45 min. - Pierwsza połowa potrwa jeszcze 120 sekund.

45 min. Arka doprowadza do remisu. Bramkę "do szatni" zdobył Marcin Radzewicz. Pomocnik gdynian pokonał Nowaka precyzyjnym strzałem z woleja.

43 min. - Piłka ląduje...na polu kukurydzy, sąsiadującym ze stadionem, na którym swoje mecze rozgrywa zespół Dusana Radolskiego.

42 min. - Akcję Arki skutecznie przerwał Dalibor Pleva.

39 min. - W odpowiedzi próba Krajanowskiego. Skuteczna interwencja Jana Ciosa.

37 min. - Uderzenie Barana trafia w mur obrońców Arki.

35 min. - Rzut rożny dla gospodarzy.

33 min. - Tempo gry spadło. Gra toczy się teraz głównie w środkowej strefie boiska.

32 min. - Nieprzepisowo powstrzymywany był Mirko Ivanovski.

31 min. - Kolejna groźna akcja gospodarzy. Piłkę nieczysto uderza Trafarski.

30 min. - Drugi w odstępie chwili "spalony" Piotra Trafarskiego.

29 min. - Na pozycji spalonej znalazł się Trafarski.

25 min. - Gol dla gospodarzy. Autorem trafienia Andrzej Rybski. Akcję rozpoczął aktywny dziś Piotr Trafarski, który głową odegrał piłkę do Rybskiego, a ten strzałem po ziemi pokonał Juszczyka.

22 min. - Szybka wymiana piłki Trafarskiego i Pawlusińskiego. Na posterunku defensywa gdynian.

21 min. - Dośrodkowanie Biskupa głową poza własne pole karne wybijają gdyńscy obrońcy.

19 min. - Zakotłowało się pod bramką niecieczan. Grę wznowi od bramki Sebastian Nowak.

17 min. - Niecelne podanie Barana.

15 min. - Baran wślizgiem przerywa akcję Marcina Radzewicza.

13 min. - Fantastyczna interwencja Juszczyka, który broni uderzenie z rzutu wolnego Dariusza Pawlusińskiego. Piłka zmierzała w samo okno bramki Arki.

13 min. - Żółta kartka dla Marcina Budzińskiego.

11 min. - Akcję Arki finalizuje Ensar Arifović, który trafił w poprzeczkę!

7 min. - Nieporozumienie w szeregach niecieczan. Trafarski nie zrozumiał się z kolegami z zespołu i piłka ląduje w rękach Juszczyka.

5 min. - Żółtą kartką ukarany został zawodnik Termalicy, Jakub Ceglarz.

4 min. - Odpowiedź żółto-niebieskich. Indywidualna akcja Ivanovskiego, którzy uderzył wprost w golkipera gospodarzy.

3 min. - Z lewej strony dośrodkowywał Piątek, jego dośrodkowanie blokują gdyńscy obrońcy.

2 min. - Pierwsze poważne zagrożenie pod bramką Arki. Z woleja uderzał Andrzej Rybski, z problemami broni Juszczyk.

1 min - Początek meczu. Rozpoczęli gospodarze.