Arka Gdynia wygrała z Chojniczanką Chojnice

pk
Tomasz Bołt/Polskapresse
Co za emocje, co za finisz! Arka Gdynia w ostatniej akcji spotkania zapewniła sobie zwycięstwo nad Chojniczanką! Podopieczni Pawła Sikory jeszcze dziesięć minut przed końcem prowadzili 2:0, ale beniaminek doprowadził do wyrównania, bo Michała Szromnika dwukrotnie do kapitulacji zmusił Paweł Iwanicki. Gospodarze nie dali jednak za wygraną i w 96. minucie zadali decydujący cios! Gola na wagę trzech punktów zdobył Kamil Juraszek.

Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 3:2 (0:0)

Bramki: Arkadiusz Aleksander 48, 74, Kamil Juraszek 90 - Paweł Iwanicki 80, 83

Arka: Michał Szromnik - Adrian Budka, Kamil Juraszek, Krzysztof Sobieraj, Piotr Tomasik - Marcus Vinícius, Radosław Pruchnik, Tomasz Jarzębowski, Mateusz Szwoch (74 Łukasz Jamróz), Paweł Wojowski (61 Michał Rzuchowski) - Arkadiusz Aleksander.

Chojniczanka: Rafał Misztal - Tomasz Wypij, Błażej Radler, Norbert Jędrzejczyk, Robert Bednarek - Marcin Orłowski (82 Karol Ziąbski), Daniel Chyła, Krystian Feciuch, Grzegorz Wojdyga (64 Paweł Iwanicki) - Maciej Ropiejko (57 Tomasz Ostalczyk), Tomasz Mikołajczak.