Arka Gdynia wygrała w Katowicach

(stan)
Tomasz Bołt
W meczu pierwszej ligi piłki nożnej Arka Gdynia wygrała z GKS Katowice 2:1 (2:1). Bramki: dla GKS - Sławomir Duda (34), a dla Arki - Tomasz Jarzębowski (5), Dawid Kubowicz (24). W 45 minucie Piotr Kuklis (Arka) nie wykorzystał rzutu karnego. Od 55 minuty Arka grała w osłabieniu, bo czerwoną kartką (za dwie żółte) ukarany został Damian Krajanowski.

GKS Katowice - Arka Gdynia [NA ŻYWO]

GKS: Budziłek - Sadzawicki, Kamiński, Napierała, Chwalibogowski - Gancarczyk, Fonfara, Duda (70 Cholerzyński), Pitry, Wołkowicz (46 Kowalczyk) - Rakels (78 Radionow).

Arka: Szromnik - Kubowicz, Sobieraj, Jarzębowski, Tomasik - Krajanowski, Pruchnik (67 Rzuchowski), Kuklis (87 Grzelak), Szwoch, Radzewicz (81 Dettlaff) - Zwoliński.