Arka Gdynia wygrała kolejny sparing. Tym razem nie straciła bramki

Łukasz Żaguń
Podopieczni trenera Pawła Sikory odprawili z kwitkiem kolejnego rywala. Tym razem 1:0 ograli ekipę Concordii Elbląg.

Obie połowy spotkania toczyły się absolutnie pod dyktando gospodarzy, którzy stworzyli sobie przynajmniej kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Bramkę udało im się jednak zdobyć tylko w 24. minucie. Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego Mateusza Szwocha wykorzystał Piotr Tomasik.

Warto zauważyć, że Arka po długim czasie nie straciła bramki. Co więcej, nie dała rywalowi rozwinąć skrzydeł. Mankamentem była jednak skuteczność.

Arka - Concordia Elbląg 1:0 (1:0)

Bramka: Tomasik 24'

Arka:

I połowa: Szlaga - Krajanowski, Sobieraj, Jarzębowski, Radzewicz - Grzelak, Szwoch, Rzuchowski, Tomasik - Kuklis, Zwoliński

II połowa: Miszczuk - Kubowicz, Sobieraj, Brodziński, Dettlaff- Brzuzy, Pietkiewicz, Tomasik, Wojowski - Surdykowski (55' Grzelak), Zwoliński

Concordia: Zoch (46' Kopka) - Lepczak, Sambor, Kostkowski, Uszalewski - Szuprytowski, Korzeniewski, Zawierowski, Kulpaka - Zejglic, Bamgboye(46' Zabłocki)