Wybierz region

Wybierz miasto

  Stand-up w Esplendidos: Tomek Nowaczyk + OPEN MIC

  Espléndidos Gdynia
  Gdynia, ul. Al. Zwycięstwa/243, +48 60 020 23 45

  20:00 - 22:00 Wtorek, 22 stycznia

  • od 20zł

  W Esplendidos Gdynia mamy jeden cel – uczynić życie naszych Gości jeszcze bardziej wspaniałym! By rozgrzać Was w te zimne dni ruszamy z wieczorami komediowymi.

  Na naszej scenie pojawią się najlepsi stand-uperzy, improwizatorzy oraz kabarety z całej Polski! Salwy śmiechu i aplauz będą wymagać niezłej kondycji, więc zacznijcie przygotowania już teraz. ;)

  Cykl poprowadzi znany trójmiejski człowiek orkiestra – Arkadiusz "Pan" Pawłowski. Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 22 stycznia o godz. 20:00, gwiazdą wieczoru będzie Tomek Nowaczyk, a na supporcie pojawi się utalentowany młody komik Mateusz Kiedrowski.

  Będzie również szansa postawić stopę na scenie i przetestować swój komediowy materiał - od tego jest open mic.

  Obowiązuje zakaz rejestracji występów - zarówno audio jak i video.

  Bilety do kupienia w przedsprzedaży internetowej (20 zł) oraz na miejscu (30 zł).

  Współorganizatorem wydarzenia jest marka Marmel Events.

  22.01.2019. wtorek

  Godz. 20:00

  Esplendidos

  Gdynia, Aleja Zwycięstwa 243

  Gwiazda wieczoru:
  Tomek Nowaczyk - Jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I o tym bieganiu i problemach biegacza amatora między innymi opowiada w swoim najnowszym materiale „Samotność długodystansowca”. Ale nie tylko o bieganiu Tomek mówi, bo porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania. W programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza. Zróbcie wszystko, żeby Tomek nie był samotny podczas występu, bo „Samotność długodystansowca” to program, który zdecydowanie trzeba obejrzeć!

  Support:
  Mateusz Kiedrowski - Dla znajomych Kiedro. Dla nieznajomych Buc. Energiczny śpioch o niecodziennej wizji świata. Uwielbia improwizować, śmieszkować i sikać w plenerze. Jego komedia to szybkie riposty, filozoficzne rozkminy i brak tabu.

  Gospodarz sceny:
  Arkadiusz "Pan" Pawłowski – Pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Założyciel Kabaret Pod Napięciem, ojciec internetowego projektu komediowego Grupa Kamerowani, lider wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta, co sprawia, że 3/4 występu zdarza mu się przegadać z publicznością, która nie ma nic przeciwko, szczególnie, że pozostała 1/4 materiału jest całkiem spoko. Wirtuoz sucharów, do tego gruby, aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć, koziołki pofikać. Full service.

  Cena biletu Opis
  20złprzedsprzedaż internetowa
  30złbilety na miejscu

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy znasz te przesądy domowe?