Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  Firma Samochodowa Dobrucki

  Firma Samochodowa Dobrucki

  adres:
  81-185 Gdynia, Horyda 15
  tel:
  (58)625-50-72
  kom:
  602-729-190
  fax:
  (58) 625-50-72
  e-mail:
  www:
  http://www.dobrucki.com/
  Zobacz na mapie

  Jeśli poszukujesz transportu dla weselnych gości, na zawody sportowe albo inną imprezę to bardzo dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniego rozwiązania. Firma Samochodowa Dobrucki oferuje przewozy autokarowe w najlepszych na rynku cenach.

  Jeśli szukasz autobusu czy autokaru to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze transportowej rożnego rodzaju imprez i wydarzeń. Wynajem pojazdu w naszym przedsiębiorstwie jest rzeczą niezwykle prostą - wystarczy zadzwonić i zamówić potrzebny transport.

  Swoje usługi kierujemy do małych i dużych firm jak również osób prywatnych. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i może liczyć na profesjonalną i przyjazną obsługę.

  Rokrocznie inwestujemy setki tysięcy złotych na zakup najnowocześniejszych pojazdów. Szczycimy się największym w Trójmieście taborem. Wszystko po to, żeby wynajem autokaru lub busa w naszej firmie była dla korzystających z usług przyjemnością. Nasze pojazdy zapewniają najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Przyciemniane szyby, rozkładane siedzenia, pasy bezpieczeństwa i telewizory, do tego są oczywiście klimatyzowane. Dodatkowo oferujemy wynajem limuzyn i busów. Nasze limuzyny wzbudzą zachwyt w gościach weselnych albo uczestnikach innej uroczystości. Wynajem limuzyny oraz romantyczna kolacja we dwoje to także cudowny pomysł na oświadczyny.

  Nasz zespół życzliwie usposobionych kierowców zagwarantuje bezpieczną i wygodną jazdę.

  Serdecznie zapraszamy!

  Zgłoś nieaktualne dane