Zmarł 22-latek, który był leczony w szpitalu w Człuchowie z powodu zakażenia nową grypą. Grzegorz Andrzejewski, lekarz koordynator z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, poinformował, że mężczyzna zmarł ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zmarł 22-latek, który był leczony w szpitalu w Człuchowie z powodu zakażenia nową grypą. Grzegorz Andrzejewski, lekarz koordynator z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, poinformował, że mężczyzna zmarł minionej nocy.
Obecnie w pomorskich szpitalach jest pięć osób zakażonych wirusem nowej grypy, których lekarze określają stan jako ciężki.

Są to: mężczyzna po przeszczepie nerki, który jest leczony w Klinice Nefrologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, pacjent szpitala w Starogardzie Gdańskim, 20-letnia kobieta w bliżniaczej ciąży, która leży w szpitalu wojewódzkim w Gdańsku oraz dwaj pacjenci w szpitalu w Słupsku.


Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!