W sobotę 22 kwietnia w hali GOSIR w Gdyni odbył się charytatywny turniej piłki nożnej, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie podkom. Eweliny Pustkowskiej, która pracuje w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

W sobotnim charytatywnym turnieju poświęconym zbiórce pieniędzy na leczenie chorej na raka policjantki wzięło udział 20 drużyn reprezentujących formacje mundurowe z całego województwa. Po ciężkich i wyrównanych meczach zwycięstwo odniosła drużyna VIII Komisariatu Policji w Gdańsku, która w finale zmierzyła się z reprezentacją Szkoły Policji w Słupsku.

Oprócz widowiskowych zmagań piłkarskich w trakcie turnieju można było licytować gadżety wśród , których znajdowały się między innymi koszulki klubów piłkarskich z autografami ich piłkarzy, vouchery na imprezy sportowe i rekreacyjne oraz pamiątki ufundowane przez kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku i Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Organizatorzy imprezy zadbali również o część gastronomiczną spotkania. Każdy mógł posilić się ciepłą kiełbaską, zjeść ciasto domowej roboty lub wypić kubek gorącej kawy.

Całkowity dochód z sobotniego spotkania przekroczył 32 tys. zł. Cała kwota zostanie przekazana na leczenie Eweliny.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!