Główna gdyńska scena 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie w Centrum Handlowym Riviera. 14 stycznia już od godziny 10:00 będą się tam odbywały koncerty i pokazy taneczne przeplatane licytacjami na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. Celem tegorocznego finału jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.- Gwiazdami wieczoru będą koncerty: Lanberry, który odbędzie się o 15:00 oraz Natalii Szroeder o 17:00. Artystka po godzinnym występie zapowiedziała, że będzie za symboliczny datek do puszki rozdawała autografy i robiła sobie z fanami zdjęcia – mówi Marek Radyko, szef sztabu WOŚP In Gremio.

O godzinie 12:00 spod Ergo Areny w Gdańsku wystartuje parada Mikołaju na Rowerach, która swój bieg zakończy pod wydziałem nawigacji Akademii Morskiej w Gdyni.

W Teatrze Miejskim w Gdyni o 18.00 odbędzie się największa licytacja, którą poprowadzi Wojciech Szczurek.

Wydarzenia finału Orkiestry odbędą się również na Wydziale Nawigacji Akademii Morskiej w Gdyni (al. Jana Pawła II), w Centrach Handlowych Klif, Szperk, Batory, Centrum Rozrywki Waterfront, w Centrum Aktywności Seniora (ul. 3 Maja), Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gdyni na Dąbrowie (ul. Nagietkowa 73), Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ul. Maczka i w wielu innych miejscach.

Wolontariuszy będziemy mogli spotkać również na ulicach i w okolicach kościołów. O godzinie 20:00 na parkingu przy Centrum Handlowym Riviera odbędzie się tzw. Światełko do nieba, czyli pokaz fajerwerków.

WOŚP

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

podatni z Gdyni (gość)

Jak zawsze podatnik więcej dokłada niż oni są wstanie zebrać. Jaki to ma sens? Po co te sztuczne ognie?
A w Gdyni podatki na najwyższym poziomie