Sporo świątecznych atrakcji dla mieszkańców gdyńskiego Orłowa, ale nie tylko, przygotowało w Domku Żeromskiego Towarzystwo Przyjaciół Orłowa.

Od niedzieli wszyscy chętni mogą przyjść z własną dekoracją, ozdobą, czy też własnoręcznie przygotowanymi życzeniami świątecznymi i udekorować nimi choinkę, która znajduje się na tarasie przy Domku Żeromskiego. Tam też zobaczyć można śliczną, wyrzeźbioną w drewnie Szopkę Bożonarodzeniową, którą przygotowali młodzi artyści z Orłowskiej szkoły plastycznej.

Czytaj też: Gdynia walczy o tytuł najpiękniej oświetlonego na święta miasta na Pomorzu. Zagłosuj! [ZDJĘCIA]

Co więcej, na pierwszym piętrze Domku Żeromskiego miłośnicy świątecznych ozdób mogą podziwiać klasyczne, ale też i nietypowe i momentami wręcz zaskakujące szopki, ozdoby świąteczne oraz dekoracje. Ich autorami są, podobnie jak i w latach poprzednich, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 39.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Paweł (gość)

Po dekoracji na Wigilię do "cudnego" sanatorium .Przy dużej dozie szczęścia nic na głowę nie spadnie .