Na imprezę sylwestrową w Gdyni w zeszłym roku pojawiło się tysiące osób Na imprezę sylwestrową w Gdyni w zeszłym roku pojawiło się tysiące osób

Na imprezę sylwestrową w Gdyni w zeszłym roku pojawiło się tysiące osób (© Tomasz Bołt/archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sylwester z Polsatem po raz kolejny w Gdyni! 31 grudnia na Skwerze Kościuszki w Gdyni odbędzie się impreza sylwestrowa, organizowana przez telewizję Polsat. Podobnie jak w zeszłym roku, także i teraz nie zabraknie największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

SYLWESTER 2014 W GDYNI [ZDJĘCIA, WIDEO]Największa w Polsce scena na gdyńskim Skwerze Kościuszki zamieni się w tym roku w statek, którym wyruszymy w niezapomniany rejs przebojów dookoła świata. Płynąć będziemy od bieguna południowego do północnego, po drodze zawijając do pulsujących najgorętszymi rytmami portów świata.

Zobacz też: Sylwester 2013/2014 z Polsatem w Gdyni. Pierwsze gwiazdy już na scenie [ZDJĘCIA]


W światową podróż zabiorą widzów:
  ARTYŚCI Sylwestrowej Mocy Przebojów:

  Loona
  Kamil Bednarek
  Ewa Farna
  Ania Wyszkoni
  Kombii
  Jacek Stachursky
  Sylwia Grzeszczak
  Enej
  Krzysztof Krawczyk
  Ewelina Lisowska
  Mrozu
  Sound'n'Grace
  [a]http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/sylwester-2014-2015-z-polsatem-w-gdyni-koncert-dody-zdjecia,2688892,artgal,t,id,tm.html;Doda[/a]
  Krzysztof Jaryczewski & Jary OZ
  Oddział Zamknięty
  Big Cyc
  Besides
  Stefano Terrazzino
  Majka Jeżowska
  Poparzeni Kawą Trzy
  Orkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej

  Na naszej scenie wystąpią uczestnicy hitu telewizji Polsat - Twoja Twarz Brzmi Znajomo:

  Katarzyna Skrzynecka
  Marek Kaliszuk
  Bilguun Ariunbaatar
  Maja Bohosiewicz
  Paweł Tucholski
  Artur Chamski
  Mariusz Totoszko
  Paulla

  PROWADZĄCY Sylwestrowej Mocy Przebojów:

  Agnieszka Popielewicz
  Maciej Dowbor
  Anna Głogowska
  Krzysztof Ibisz
  Paulina Sykut-Jeżyna
  Piotr Gąsowski
  Maciej Rock
  Dariusz Maciborek

  O oprawę muzyczną zadba Dj Adamus!

Podczas sylwestrowej nocy wystąpią także artyści znani z hitowego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo", którzy wcielą się w ikony współczesnej muzyki.

Artur Chamski wcieli się w Justina Biebera, Katarzyna Skrzynecka w Shakirę, Paweł Tucholski zaśpiewa jako Elton John, Maja Bohosiewicz przeobrazi się w Sabrinę, a Marek Kaliszuk w Nicki Minaj.

Imprezę poprowadzi aż siedmiu prezenterów: Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska z „Tańca z gwiazdami", Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski z „Twoja Twarz Brzmi Znajmo", Paulina Sykut-Jeżyna i Maciek Rock z „Tylko muzyka. Must Be The Music" oraz Agnieszka Popielewicz.

Impreza odbędzie się na gdyńskim Skwerze Kościuszki, gdzie stanie scena licząca 2,5 tys. metrów i widownia o powierzchni kilku kilometrów kwadratowych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Imprezy sylwestrowe

Komentarze (26)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sflustrowany (gość)

Po co ta Doda . Kto ją chce oglądać . Dajcie sobie spokój . Wydawać pieniądze w błoto . Nawet nago nie zrobi furory

Krzysztof (gość)

Nikt nie mówi o tym ile czasu zajmą reklamy podczas transmisji tv,Nikt nie mówi o tym ile to kosztuje a zwłaszcza o tym że pan krawczyk jak zwykle będzie udawał że śpiewa i to za pieniądze

Ania (gość)

Szkoda, że komentarze na tak niskim poziomie. A mowa polska taka piękna. Te obraźliwe komentarze to już chyba 50 liga naszych rodaków!

Darek (gość) (telewidz)

Panie telewidz, kogo nazywasz gwiazdami? Tę miernotę, totalne beztalencia, które gdyby nie komputerowa obróbka głosu nie potrafią śpiewać? Posłuchaj muzyki klasycznej np. Bacha lub Mozarta, albo nawet klasyki rocka to tam możesz usłyszeć prawdziwe gwiazdy, a nie gównianych celebrytów..

Banan (gość)

NIE ............................ '' Oddział Zamknięty '' a Jary OZ a to są dwa różne zespoły znawco muzyki ... !!!!!!!!!!!

reichsfuhrerssheinrichhimmler (gość)

JA MAM POMYSL DLA TYH IDIOTOW Z POLSATU NIEH WYSWIETLA FILM KELVIN SAM W DOMU