(© czytelnik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na autostradzie A1, 14 kwietnia ok. godz 17:00, doszło do wypadku na wysokości Grudziądza. W wypadku ucierpiały 3 osoby, jedną z nich do szpitala przetransportował helikopter. Na miejscu zdarzenia byli studenci Akademii Marynarki Wojennej z Gdyni, którzy pomogli poszkodowanym.

W wypadku na autostradzie doszło do zderzeniach dwóch samochodów. W jednym z nich została zakleszczona kobieta, prócz niej ucierpiało dwóch mężczyzn. Bez zawahania, pierwszej pomocy poszkodowanym, do czasu przyjazdu służb, udzieli studenci Akademii Marynarki Wojennej z Gdyni: Katarzyna Myszka, Sebastian Karski, Sebastian Janczarek i Albert Kajdzik.Helikopter przetransportował najciężej ranną kobietę do szpitala.

Studenci, obecni na miejscu zdarzenia, wracali z podróży studyjnej do Nadgoplańskiego WOPR w Kruszwicy. Ich autokar jechał bezpośrednio za samochodami, które wzięły udział w wypadku. Niezwłocznie po tym wydarzeniu zostały zawiadomione służby, zabezpieczono miejsce zdarzenia, a czwórka studentów podjęła się akcji ratunkowej.

Zobacz: najtragiczniejsze wypadki na Pomorzu w 2017 roku


Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!