W piątek, 25 października odbędzie się huczne otwarcie Centrum Handlowego Riviera. Drzwi galerii handlowej mają zostać otwarte punktualnie o godz. 10, ale atrakcje - poza możliwością wielogodzinnych zakupów, czy obejrzenia seansu w kinie - zaplanowano na cały weekend.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

oburzony (gość)

toalety tragedia-skandal.Bylam o godz.15. -brak papieru toaletowego i bajoro,mokro,to mało powiedziane.WSTYD!!!!!!!!!!

klientka (gość)

niestety brak zasięgu w połączeniach telefonicznych i nie zawsze można w tej sytuacji zapłacić za zakupy kartą tak było dzisiaj musiałam pójść wybrać gotówkę z bankomatu bo latająca po salonie sprzedawczyni z terminalem nie mogła złapać zasięgu i transakcje były odrzucane żenada

TIR (gość)

BŁĄD - w projekcie. Wyjazd główny z podziemnego parkingu to dwa pasy prosto do Drogi Różowej i po 20 metrach od bramy pierwsze skrzyżowanie. Fatalnie ustawione podwójne światła z priorytetem dla kierunku wzdłuż ulicy K. Górskiego i stoimy w korku zanim z tego parkingu wyjedziemy. Lepiej zaparkować pod halą sportową, tam są przynajmniej trzy możliwości wyjazdu.