Promocja w Rossmanie wróciła! Ogromne rabaty tylko przez kilka dni [SZCZEGÓŁY] Promocja w Rossmanie wróciła! Ogromne rabaty tylko przez kilka dni [SZCZEGÓŁY]

Promocja w Rossmanie wróciła! Ogromne rabaty tylko przez kilka dni [SZCZEGÓŁY] (© domena publiczna)

W czwartek 20 kwietnia ruszyła promocja w Rossmannie. Produkty kupicie ze zniżkami 49 proc. (dla klubowiczów będzie to aż 55 procent przy zakupie trzech różnych kosmetyków). Akcja promocyjna potrwa do piątku 28 kwietnia, więc warto się pospieszyć.

Tym razem jedna z ulubionych promocji klientów Rossmanna będzie wyglądać nieco inaczej. Do tej pory akcja trwała 3 tygodnie, a w każdym z nich zniżką objęte były inne rodzaje produktów. Tym razem promocja w Rossmannie potrwa tylko osiem dni, od 20 do 28 kwietnia, podczas których będziecie mogli kupić wszystkie kosmetyki do makijażu oraz pielęgnacji paznokci ze zniżką 49 procent!Dodatkowo Rossmann przygotował atrakcję dla posiadaczy karty sklepu należących do klubu Rossmann. Ci dostaną bowiem dodatkowe rabaty. Jeśli tylko kupią trzy różne produkty (maskarę, szminkę oraz lakier do paznokci), otrzymają przy kasie rabat w wysokości aż 55 procent.


Zobaczcie też: Kolejka na Chmielnej po buty Kanye Westa. Rekordziści stali w niej kilka dni


Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gość (gość)

pokazywać na zdjęciach reklamujących promocje w Rossmanie Diora, to bardziej głupota czy bardziej żenada?