(© Tomasz Bołt)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dodatkowe pociągi, maksymalnie wydłużone składy i tańsze bilety - to propozycja PKP Intercity dla pasażerów na Święta Wielkiejnocy PKP Intercity w okresie świątecznych powrotów uruchomi dziewięć dodatkowych pociągów. Do dyspozycji pasażerów zostaną oddane wszystkie dostępne wagony przewoźnika.

- W czasie świątecznych wyjazdów można skorzystać z naszych ofert - np. z Biletu Podróżnika lub Biletu Weekendowego. Są to imienne bilety uprawniające do nieograniczonej liczby przejazdów, w ramach których podróżować można już od piątku, 6 kwietnia, od godziny 19.00, aż do wtorku, 10 kwietnia do godziny 06.00. Obie oferty dostępne są wyłącznie w kasach, a ich ceny zaczynają się od 69 zł. Nowością w ofercie jest ICkarnet - mówi Beata Czemerajda, z zespołu ds. relacji z mediami spółki.

Zobacz: Ceny biletów z Warszawy do Gdańska niższe

Można również skorzystać z ofert przeznaczonych dla podróżujących z dziećmi (Bilet Rodzinny), czy dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia a nie maja żadnej zniżki na przejazdy pociągami (Max – 26).

Ile osób w pociągach?


- Dokładamy wszelkich starań, aby pociąg był najatrakcyjniejszym sposobem poruszanie się po Polsce, a oferta dopasowana do potrzeb naszych klientów – mówi Janusz Malinowski - Prezes PKP Intercity. - Podróż zawsze warto planować wcześniej, a powrotów nie odkładać na ostatnią chwilę. Teraz każdy pasażer jeszcze przed podróżą może sprawdzić informacje o frekwencji w pociągu w zakładce Pociągi - prognoza frekwencji – dodaje.

Pociągi. Taniej do Gdańska


Już od pierwszego kwietnia br., znaczne mniej zapłacą za przejazd na linii Warszawa - Gdańsk pasażerowie podróżujący pociągami Neptun, Norwid, Kaszub. W związku z trwającymi remontami linii, PKP Intercity zdecydowało się na zmianę kategorii pociągów z Express i Express InterCity na Twoje Linie Kolejowe (TLK), kursujących na tej trasie.

Dla pasażera oznacza, to że za bilet na przejazd zapłaci nawet o 40% mniej niż dotychczas. W pociągach tych obowiązuje całkowita rezerwacja miejsc w cenie 5 zł.

Codziennie rano najświeższe informacje z Trójmiasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!