Marcin Pietrowski będzie miał szansę debiutu w piłkarskiej ekstraklasie. W tym tygodniu został włączony przez trenera Tomasza Kafarskiego do treningów z pierwszym zespołem i od razu znalazł się w "18" na mecz ligowy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Marcin Pietrowski będzie miał szansę debiutu w piłkarskiej ekstraklasie. W tym tygodniu został włączony przez trenera Tomasza Kafarskiego do treningów z pierwszym zespołem i od razu znalazł się w "18" na mecz ligowy. Nie jest to zaskoczenie dla Tomasza Borkowskiego, szkoleniowca Lechii w Młodej Ekstraklasie, który przed sezonem zapowiadał, że "Jedi" szybko wróci do pierwszego zespołu. A Lechia o punkty walczyć będzie w Warszawie z Polonią. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 19.15, a bezpośrednią transmisję przeprowadzi stacja Orange Sport.
W kadrze meczowej zaszły dwie zmiany w porównaniu ze spotkaniem z Odrą Wodzisław. Nie ma w niej kontuzjowanych Karola Piątka i Pawła Buzały, a oprócz Pietrowskiego po raz pierwszy w tym sezonie w "18" Lechii znalazł się Jakub Zabłocki.
Sobotni mecz Polonia - Lechia sędziować będzie Adam Kajzer z Rzeszowa. Arbiter ten w poprzednim sezonie tylko raz sędziował mecz biało-zielonym i co ciekawe było to spotkanie... z Polonią w Warszawie. Wtedy padł remis 1:1. Gola dla Lechii strzelił Jakub Zabłocki. Oby i tym razem arbiter z Rzeszowa okazał się szczęśliwy dla gdańszczan.
W Lechii na razie nie zagra natomiast Nikołaj Osipowicz. 23-letni obrońca z Białorusi, grający w MTZ-RIPO Mińsk, był w tym tygodniu na testach w Gdańsku.
- Zrobił pozytywne wrażenie, ale nie zachwycił mnie na tyle, abym już był zdecydowany na transfer. Nie wykluczam jednak, że zaprosimy go ponownie - powiedział trener Kafarski.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!