Post Malone wystąpi na Open'er Festival 2018 Post Malone wystąpi na Open'er Festival 2018

Post Malone wystąpi na Open'er Festival 2018 (© Toglenn, https://commons.wikimedia.org/)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kolejna wielka gwiazda na Open'er Festival 2018.Na głównej scenie Open'er 2018 wystąpi Post Malone. Open'er odbędzie się w dniach 4-7 lipca 2018 na terenie Lotniska Gdynia - Kosakowo. Jacy jeszcze artyści wystąpią na festiwalu i gdzie kupić bilety oraz jakie są ich ceny?

Open'er 2018- wystąpi Post MaloneDo artystów, którzy wystąpią w Gdyni na Open'er Festival dołączył Post Malone. Jego koncert zaplanowano na 7 lipca. Post Malone, a właściwie Austin Richard Post to amerykański raper, producent muzyczny oraz autor tekstów. Po wydaniu w lutym 2015 r. utworu „White Iverson”, który osiągnął ponad milion odtworzeń w serwisie SoundCloud, Malone podpisał kontrakt muzyczny z wytwórnią Republic Records.

Open'er Festival 2018Tegoroczny Open'er odbywać się będzie w dniach 4-7.07.2018 na terenie Portu Lotniczego Gdynia-Kosakowo.Wszelkie praktyczne porady dotyczące otwarcia terenu festiwalowego, kas i punktów wymian oraz lokalizacji sanitariatów znajdziecie TUTAJ - KLIK.

Open'er 2018- biletyBilety na Open'er Festival 2018 kupicie w internecie na stronach: ALTERSKLEP, ">ebilet.pl.
i w punktach sprzedaży.

W sprzedaży są dostępne bilety:
  • karnet 4-dniowy - 579 zł
  • karnet 4-dniowy + pole namiotowe - 659 zł
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) - 399 zł
  • karnet weekendowy (piątek sobota) + pole namiotowe - 459 zł


Zobacz też: Open'er 2017 Tyga koncert


POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku
Open'er Festival

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!