Najwyższe budynki w Trójmieście. Najbardziej znane wieżowce w Gdańsku i Gdyni [ZDJĘCIA]

Zobaczcie najwyższe budynki w Trójmieście! Jak na razie miano najwyższego wieżowca nosi Sea Towers (wieża południowa) w Gdyni. Mierzy 141 metrów i ma 36 pięter. Za kilka lat ten tytuł może przypaść zupełnie innej inwestycji. W planach jest budowa liczącego 202 metry wysokościowca w Gdańsku. Budowa każdego z tych wieżowców budziła wiele emocji. Teraz są najbardziej rozpoznawalnymi budynkami w Trójmieście.

Komentarze (30)

avatar
avatar
ignoranci (gość)

najlepiej wkomponowana wieżowce we Wrzeszczu ! po prostu masakra ! to zaplanował jakiś czub bo inaczej nie można tego wytłumaczyć dlaczego takich pięknych wieżowców nie zbudowano na terenach po byłych zakładach mięsnych ? bo co dzielnica nie ładna ?! następnym razem wybudujcie sobie takie wieżowce koło swojego domu tam na pewno będą pasować !

avatar
Tczew (gość)

Zieleniak i te drugie dwa w centrum Gdańska = tragedia, relikty komunizmu. Gdy myślę Gdańsk to zawsze widzę te tzw.wieżowce

avatar
hotmoviepremiere (gość)

Najnowsza premiera! Sequel kultowego FAST & FURIOUS 6 jest już dostępny w nowym serwisie poświęconym kinematografii! Tylko u nas w jakości HD i z polskimi napisami!
http://hotmoviepremiere.com/Fast&Furious6/index.html

avatar
Morrov555 (gość)

Moim marzeniem są wieżowce i drapacze chmur w trójmieście, najbardziej w Gdańsku, bo Gdańsk wygląda okropnie z tymi malutkimi i brzydkimi blokami.
W jednym z głównych polskich miast powinno być coś co je wyróżnia, a nadal wygląda ono okropnie...

avatar
PIOTR SZTELAK-KATOWICE/PL (gość)

MIASTO GDANSK, URZAD MIASTA GDANSK I WOJEWODA POMORSKI OD ROKU 2013 BEDZIE POPIERAC FUTURYSTYCZNY ROZWOJ MIASTA GDANSK,GDYNIA A TO OZNACZA DYNAMICZNA BUDOWE NOWOCZESNYCH SZKLANYCH WIEZOWCOW PRZEZ DEWELOPEROW W MIESCIE GDANSK I GDYNIA TAKICH JAK GHELAMCO,ECHO INVESTMENT,ORCO,HOSSA GRUPA INWESTYCYJNA SA I INNYCH CO TEZ CIESZY DUZO MIESZKANCOW WOJEWODZTWA POMORSKIEGO OD ROKU 2013 I KOLEJNYCH LATACH 2014,2015...

avatar
PIOTR SZTELAK-KATOWICE/PL (gość)

TEN BLOK TO NAZYWA SIE OLIMP KTOREGO ELEWACJE KONIECZNIE TRZEBA W ROKU 2013 WYREMONTOWAC W POPRZEDNIM KOMENTARZU BYL TYLKO WPIS TEN BLOK ALE JUZ WIADOMO O KTORY CHODZI I TAKZE TEN CYGANSKO WYGLADAJACY POMARANCZOWY WIEZOWIEC ORGANIKA TRADE ELEWACJA JEST DO WYMIANY NA NOWOCZESNE SZKLO NAJLEPIEJ GRANATOWE W ROKU 2013,URZAD MIASTA GDANSK W ROKU 2013 BEDZIE POPIERAL REMONT ELEWACJI WIEZOWCA ORGANIKA TRADE I BLOKU OLIMP PONIEWAZ MIASTO GDANSK CHCE SIE POKAZAC I REPREZENTOWAC JAKO MIASTO IDEALNIE CZYSTYCH BUDYNKOW I WIEZOWCOW OD ROKU 2013 .

avatar
PIOTR SZTELAK (gość)

TEN BLOK TRZEBA KONIECZNIE WYREMONTOWAC A WSZCZEGOLNOSCI JEGO ELEWACJE W ROKU 2013 PONIEWAZ OSZPECA I STRASZY DZIELNICE MIASTA.

avatar
OlaBoga (gość) ST

A w którym miejscu jest "nabrzeże Szweckie"? Z Sea Towers widać wszystkie nabrzeża, chyba, że zasłaniają je jakieś budynki lub magazyny.

avatar
seba (gość)

A Redlowka Kaskada? A Redlowski Stok? A ten budynek 60 metrowy przy Legionow? O Gdyni widze sie nie pisze, gdyby nie Sea Towers, to by nic nie bylo

Wybierz kategorię