Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

We środę 26.04.2017 r. rano na obwodnicy Trójmiasta w okolicach węzła Gdynia Karwiny zderzyły się trzy samochody. Wcześniej w okolicach estakady Kwiatkowskiego przewrócił się samochód dostawczy. Te zdarzenia spowodowały korki na obwodnicy.

- Do wypadku doszło o godz. 6.15, na 314 kilometrze obwodnicy (okolice węzła Karwiny) - informuje dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA. - Zderzyły się dwa samochody osobowe i samochód dostawczy. Przez kilkadziesiąt minut zablokowany był pas w stronę Gdańska.

Wcześniej, o godz. 4.45 w okolicach estakady Kwiatkowskiego, na jezdni w stronę Gdyni przewrócił się samochód dostawczy przewożący mięso. Te zdarzenia spowodowały zakorkowanie obwodnicy w obie strony. - Obecnie nie ma już utrudnień dodaje dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA.

Na tym nie koniec. Po godzinie 7 między Owczarnią i Osową, w kierunku Gdyni zderzyły się trzy samochody, ale pojazdy zostały szybko ustawione na poboczu i stłuczka nie spowodowała utrudnień w ruchu.

Rano na Pomorzu w wielu miejscach był przymrozek. Jezdnie były oblodzone.

W nocy z wtorku na środę na obwodnicy Trójmiasta w obrębie węzła Gdańsk Osowa prowadzony był remont nawierzchni.
Jezdnia w kierunku Gdyni była zamknięta dla ruchu od godz. 19 do godz. 5


Wypadki

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

z wyrazami szacunku dla 3Miasta (gość)

Całe szczęście, że nie było ofiar śmiertelnych! Pragnę poinformować społeczeństwo Trójmiasta, że mąż kuzynki został przejechany przez samochód na ul. Andersa w Sopocie, w dniu 07.12.2016 r. miedzy godziną 17.00 a 18.00. Do dnia dzisiejszego nie ma "OPISU z sekcji zwłok" sic!!!!!!!!! Czy pół roku oczekiwania na opis to NORMA w Trójmieście? Dla przykładu w Krakowie na Opis sekcji zwłok czeka się maksymalnie 6 tygodni! Ktokolwiek potrafi mi racjonalnie wytłumaczyć przyczyny opieszałości BIEGŁEGO LEKARZA Z GDAŃSKA otrzyma w zamian dobre słowo - DZIĘKUJĘ!