Matury 2017 Matury 2017

Matury 2017 (© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

4 maja rozpocznie się MATURA 2017. Egzamin z matematyki na poziomie podstawowym będzie drugim, z którym zmierzą się absolwenci 5 maja w piątek. W tym materiale znajdziecie ARKUSZE CKE I ODPOWIEDZI Z MATEMATYKI NA POZIOMIE PODSTAWOWYM. Matura pisemna 2017 zakończy się 24 maja.

MATURA 2017. MATEMATYKA POZIOM PODSTAWOWYM 5 MAJA PIĄTEKJednym z obowiązkowych egzaminów pisemnych na maturach 2017 będzie matematyka na poziomie podstawowym. Egzamin rozpocznie się punktualnie o godz. 9 rano w piątek 5 maja.

MATURA 2017. MATEMATYKA - PRZECIEKI


Każdy maturzysta skrycie marzy, że w internecie pojawią się maturalne przecieki, ale niestety pozostaje tylko podejść do egzaminu i napisać go na podstawie zdobytej wiedzy. Nawet gdyby przecieki z matury z matematyki jednak pojawiły się w sieci, egzamin zostałby unieważniony.


MATURA 2017. ODPOWIEDZI MATEMATYKA PISEMNA POZIOM PODSTAWOWYZaraz po egzaminie maturalnym z matematyki na poziomie podstawowym w tym miejscu opublikujemy arkusze egzaminacyjne CKE, a także odpowiedzi. Jeszcze tego samego dnia będziecie mogli sprawdzić swoje odpowiedzi z tymi, które przewiduje oficjalny klucz.


MATURA 2017. EGZAMINY OBOWIĄZKOWEMatura 2017 to dla absolwentów szkół średnich konieczność przystąpienia do sześciu obowiązkowych egzaminów, dwóch ustnych i czterech pisemnych. Część ustna obejmuje egzamin z języka polskiego oraz egzamin z języka polskiego nowożytnego.

W części pisemnej uczniowie zmierzą się z czterema egzaminami, będą to: egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym, egzamin z matematyki na poziomie podstawowym, egzamin z języka obcego nowożytnego na poziomie podstawowym oraz egzamin z wybranego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym.‎

Oprócz jednego obowiązkowego egzaminu z przedmiotu dodatkowego na poziomie ‎rozszerzonym, można przystąpić do egzaminów z nie więcej niż pięciu kolejnych ‎przedmiotów. ‎

MATURA 2017. ILE PROCENT, ŻEBY ZDAĆ EGZAMINCo należy zrobić, żeby zdać egzamin maturalny 2017?

  • Uzyskać co najmniej 30% punktów z egzaminu z każdego przedmiotu obowiązkowego ‎w części ustnej.
  • Uzyskać co najmniej 30% punktów z egzaminu z każdego przedmiotu obowiązkowego ‎w części pisemnej.
  • Przystąpić do egzaminu z wybranego przedmiotu dodatkowego na poziomie ‎rozszerzonym w części pisemnej (dla tego przedmiotu nie jest określony próg ‎zaliczenia).‎

Matura 2018

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!