karambol na obwodnicy Trójmiasta karambol na obwodnicy Trójmiasta

Karambol na obwodnicy Trójmiasta (© nadesłane przez czytelnika)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do kolejnego karambolu doszło na obwodnicy Trójmiasta. Tym razem wypadek miał miejsce w gdańskiej części trasy. Jest to trzecie tego typu zdarzenie w ostatnich dniach.

Straż pożarna o zderzeniu informację odebrała o godz. 16.55. - W zdarzeniu drogowym nikt nie został poszkodowany, więc policja zakwalifikuje, to pewnie jako kolizję - informuje dyżurny WSKR w Gdańsku. - Za zjazdem na ulicę Słowackiego zderzyło się 6 samochodów osobowych. Na miejscu pracują 3 zastępy straży pożarnej. W kierunku Gdyni przejezdny jest jeden pas.

Korek swój początek ma właśnie za zjazdem w ulicę Słowackiego i ciągnie się, niemal do Spacerowej. Jest to kolejna tego rodzaju kolizja w ostatnim czasie. Kilka dni temu na gdyńskim odcinku obwodnicy, przy zjeździe na Karwiny dwukrotnie doszło do podobnego karambolu.

Zobacz zdjęcia z tamtego karambolu: Karambol na obwodnicy Trójmiasta. Zderzyło się 9 samochodów [ZDJĘCIA]

Apelujemy o ostrożność. Z każdym dniem robi się coraz szybciej ciemno. Często padający deszcz sprawia, że jednie są mokre, co wydłuża czas hamowania. Takie warunki wymagają od kierowców szczególnej rozwagi.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

paula (gość)

niech mniejsze odstępy zachowują :-p niech więcej na "ogonie" siedzą wtedy będzie mniej wypadków :-D.

wrc (gość)

Szybciej szybciej i tyle w temacie siedzenie na tyle i zmuszanie do szybszej jazdy maja swoje skutki ale jak ktoś mnie właśnie w taki sposób zmusza to mam na to wyj.....e jak prawy zajety i takze lewy.