(© archiwum PP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prognoza pogody na piątek, 18 maja 2018. Na Pomorzu będzie wietrznie i deszczowo. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 18.05.2018 i kolejne dni.

Jaka będzie pogoda w piątek?W dzień zachmurzenie umiarkowane lub duże. Miejscami przelotne opady deszczu lub burze, bez opadów jedynie na wybrzeżu - przewidują synoptycy.
Temperatura maksymalna od 14°C, 15°C na terenach podgórskich i nad morzem do 18°C w centrum i 22°C na krańcach zachodnich. Wiatr słaby i umiarkowany, we wschodniej części wybrzeża dość silny i porywisty, z kierunków północnych i zachodnich.


TNV/x-news

Jaka będzie pogoda? Sprawdź naszą codzienną prognozę pogody!Jaka będzie pogoda jutro?W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, a na wschodzie, południu i krańcach zachodnich okresami duże z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 17°C do 21°C, chłodniej na wybrzeżu: 14°C, 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych. W czasie burz wiatr porywisty.


TNV/x-news


Jak będzie pogoda na Pomorzu?


Kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej!
jaka będzie pogoda pomorzeJaka będzie pogoda na najbliższe dni?


Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza pogody na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 rokuPogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!